Sierpień 27, 2014, 17:08:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Jeśli jesteś znudzony ciemnym layoutem naszego forum możesz go zmienić na nowy Oldschoolowy Layout GTASite , przypominający jeden z pierwszych na naszym forum. A zmienić go możesz w ustawieniach profilu, w linku "Opcje wyglądu forum" (pierwszy link "obecny styl").

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmiana Skina  (Przeczytany 2243 razy)
AGES
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

: Maj 16, 2006, 16:39:32

Maje pytanie brzmu następująco.:
Czy w gta San Andreas można zmienić skina postaci tak jak było to możliwe w vice city? Czyli wpisuje kod np. looklikelance i wyglądam jak Lance Vance. Tak było w gta vc a czy w san andreas można coś takiego zrobić, że wpisuje jakiś kod i wyglądam jak Sweet czy OGLoc? Patrzyłem po kodach i w trainerach ale niczego nie znalazłem. Ktos wie jak mi pomóc?
Chce żeby skina zmieniało sie szybko i wygodnie a nie: wychodzenie do windowsa, podmienianie pliku w grze, włączenie gry  itd.
Forum.GTASite.pl
« : Maj 16, 2006, 16:39:32 »

Axel12
Kieszonkowiec
*

Odpowiedz #1 : Maj 16, 2006, 17:07:32

Niem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sciągnij sobię skina i ubranie s tej strony Cool I podmien programem IMGTool
daniob11
Kieszonkowiec
*

Odpowiedz #2 : Maj 26, 2006, 14:02:07

Ej to wiesz jak wgrać nowe ubrania bo z gta-downloads.com ściągnołem nowe ubrania że Cj-ej ma wszystkie stroje policjantów no i co dalej bo mi nie chodzi  Crying or Very sad  Crying or Very sad

[ Dodano: 26.05.2006, 14:03 ]
pomoże mi ktoś
Moose Elkson
Egzekutor
*

Respekt: 6

Odpowiedz #3 : Maj 26, 2006, 14:15:23

1. Ściągasz i instalujesz IMG TOOL 2.0
2. Otwierasz nim plik player.img w katalogu \models z grą
3. Podmieniasz odpowiednie pliki
bogdan
Gość
Odpowiedz #4 : Maj 27, 2006, 12:41:46

Kurde a nie da się zmieniaĆ wyglądu na innych gostków tak jak jest w SA-MP na początku gry?

Kombinowałem troche i mam pomysł jak to zrobiĆ ale nie wiem czy wypali.
Sprawdzam sobie PedEditorem ja nazywają się pliki gostka w którego chce się wcieliĆ i img tollem podmieniam je z plikami wyglądu CJ`a tylko nie zabardzo wychodzi mi to w praktyce. Jeśli to dobry sposób to niech mi go ktoś dokładniej opisze.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Theme by m3talc0re. Modified by Jogi. Powered by SMF 1.1.1 | Modified by Joł
SMF © 2005, Simple Machines LLC

Odpowiedzialność za treść umieszczonych postów ponosi ich autor, czyli użytkownik.
Administratorzy forum nie ponoszą odpowiedzialności za treść postów umieszczonych na forum.

MySQL | PHP | XHTML | CSS
Strona wygenerowana w 0.116 sekund z 61 zapytaniami.
Back To Top