Wrzesień 16, 2014, 04:54:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Jeśli jesteś nowy, zapoznaj się z regulaminem forum oraz FAQ forum.
 
Strony: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 111   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wasze serwery RP  (Przeczytany 370975 razy)
Przemas_SLU
Kieszonkowiec
*

Wiek: 20
Respekt: 0
Wiadomości: 10
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

Odpowiedz #660 : Grudzień 22, 2009, 13:11:17


Jest to nowy serwer na scenie polskiego Role Play. Jego pierwszymi i prawowitymi twórcami jest dwójka dobrych kumpli z San Andreas Multiplayer; Zambro i Amaru.
Połączyło ich Role Play i długo grali razem, wkrótce postanowili zrobić coś swojego i na własnych, nowych zasadach. Po czasie pojawił się ten oto projekt LAL. Autorzy przywiązują największą wagę do rozgrywki na serwerze, która toczyć się w mieście zwanym w grze Los Santos, traktowane jako odpowiednik z życia realnego Los Angeles. Zostanie zrobione wszystko aby serwer przypominał życie z Los Angeles i na pewno nie będzie nudno.

Wszystko zostało połączone w jedną całość, tak aby niektóre frakcje i prace były od siebie zależne. Wszystko zostało zamienione w parę ciekawych systemów, które stale są ulepszane i trwają prace nad nowymi. Na samym początku twórcy postanowili, że zrobią wszystko aby uświetnić swoje dzieło i żeby grało się jak najlepiej. Jak postanowili tak robią, na pewno nie mają zamiaru z tym skończyć. Postawili cel i idą ku niemu „Odnieść sukces, nie porażkę” -  mówią.

Serwer z założenia ma być inny niż reszta, bardziej oryginalny i zupełnie inne jego wnętrze i oskryptowane frakcje. Uwagę przyciągnął fakt, iż realne Los Angeles roi się od przemocy (Gangi), policji i jej coraz to nowszego sprzętu i działań jak i gwiazd, sławnych ludzi i jeszcze więcej zwykłych ludzi. Przede wszystkim liczy się klimat i zainteresowanie serwerem. Teraz coś o samym serwerze. Zapomnijmy o DMV. Zapomnijmy o starym wyrabianiu licencji i zapomnijmy o wszystkich zwyczajach RP. Zamiast DMV zostanie zrobiony urząd miejski, w którym to będzie określona liczba pracowników i ich obowiązki. Nie da zrobić się w pełni systemu życiowego i realnego ale będzie to nieco przybliżone. Z pośród wszystkich urzędników np. 4 będzie wyznaczonych do nauki jazdy, której budynek będzie stał gdzieś w mieście. Tylko oni będą mieli do tego budynku klucze i tylko oni będą mogli szkolić przyszłych kierowców. Po zdaniu egzaminu na prawo jazdy akta i wyniki przechodzą przez ręce instruktorów, a decyzja i potrzebne dokumenty do urzędu gdzie osoba zostaje wpisana do rejestru, komputera i zostanie jej wydane prawo jazdy. Takie zrobienie prawa jazdy, razem z testami + czekanie na licencje przedłużone zostało góra do 40h, ok. dwóch dni. Ewentualnie dzień po zdaniu egzaminu. Będzie teoria i praktyka, czyli wszystko jak w życiu relanym. Umawianie się na egzaminy przeprowadzane będą najpierw przez OOC aby ustalić Ew. godzinę i dzień, a potem IC. Może wydać wam się to głupią stratą czasu, ale jest to bardzo dobry pomysł.

W urzędzie miasta załatwić można także inne sprawy, takie jak podanie o dowód osobisty. Tutaj czekanie wynosiło będzie do 48h (dwóch dni). Najpierw trzeba będzie złożyć podanie IC, które zostanie rozpatrzone przez urzędników i wysłane dalej, a następnie (Najlepiej od razu po akcji IC) wysłać podanie na forum w odpowiednim dziale, na odpowiedni podany wzór.

Zostanie przydzielony także obowiązek przedstawiciela nieruchomości w Los Angeles, który to ma dostęp w razie potrzeby do wszystkich akt, opisów i kluczy domów, bądź powinien mieć bezpośredni kontakt z właścicielem danego domu. Osoba ta przedstawia Nam ofertę, zapoznaje nas z nieruchomością i to w jego obowiązku jest pilnowanie, aby dana osoba robiła opłaty za posiadany dom, czy też przyjmowanie skarg od mieszkańców.

Będzie także dużo prac znanych przez Was jako prace nie oskryptowane. Od razu zakreślam, że nie należy się wstydzić swojej pracy OOC czy też unikać jej. Zarobki będą sprawiedliwe i na pewno zabawy będzie więcej. Otóż prace te zostaną nieco przerobione i nie będzie do nich ogólnego dostępu. Pracę taką dać może tylko i wyłącznie pracodawca po rozmowie IC. Np. można będzie zatrudnić sprzątacza do urzędu, komisariatu czy bramkarza do baru. Możliwości wiele.
Będzie także możliwość wykupienia adwokata z urzędu, będzie osoba pełniąca rolę sędzi i powołana zostanie prokuratura. Oczywiście zostanie to wszystko uproszczone i jeden urzędnik będzie mógł mieć przykładowo dwa przywileje. Stworzone zostaną sprawy sądowe na wszelkie i dowolne tematy i dłuższe odsiadywanie kar ale nie na komisariacie, a w miejskim więzieniu niedaleko komendy policji.
Będzie możliwość założenie swojego biznesu i wsparcia finansowego od urzędu miasta.
Departament policji zostanie nieco zmieniony i rozbudowany. Począwszy od patroli drogowych, interwencji kończąc na oddziale SWAT i wydziale śledczym/zabójstw, czyli coś w stylu FBI.

Oprócz tego twórcy chcą wprowadzić coś takiego jak zamknięty obwód pieniądza, który był w projekcie VIP, aby „pieniądz” był lepiej traktowany i był szanowany. Przykładem jest pójście do sklepu, gdzie na dotychczasowym serwerze RP kupowaliśmy samochód za 20 000$ i mówiliśmy „EEe tamm… I tak zarobie w PD 2 razy tyle”. Tutaj zostanie dana kwota na start, ale tak zwane wypłaty będą nieco mniejsze. Liczy się klimat. Na większości serwerów to nawet bezdomnemu proszącemu o dolara dawaliśmy minimum 500$ tylko dlatego, że mieliśmy tysiące i te 500$ nie robiło różnicy. Tutaj będzie inaczej. Pieniądz będzie miał swoją wagę.
Na terenie LA działał będzie oddział lekarzy z setem straży pożarnej. Będzie to jeden wspólny budynek. Aby frakcja straży się nie nudziła, strażakiem będzie mógł być lekarz, ale tylko za zgodą lidera i jeżeli wykształcenie i umiejętności postaci na to pozwolą. Strażacy będą działali na akcjach typu:  wypadek, ratunek czy pożary nad którymi popracuje się w skrypcie. (Jeżeli nie to będą to pożary odtwarzane w jakikolwiek sposób)
Oprócz frakcji, prac wykonawcy projektu dają pole do popisu i wiele możliwości i zajęć dla graczy.

W skrypcie są także systemy takie jak:
• System BW.
• System zapisywania się pozycji po wyjściu/crashu.
• System sztuk walk.
• System zapisywania się broni.
• System prac.
• System dynamicznego robienia organizacji.
• System dynamicznego robienia budynków.
• System dynamicznego robienia domów.
• System dynamicznego robienia biznesów.
• System zapisywania się ubrania.
• System przebierania się.
• System przedmiotów.
• System pojazdów.
• System obiektów.
• System zapisywania się ID interioru.
• System zapisywania się ID virtualworlda.
• System wynajmowania pojazdów.
• System wynajmowania mieszkań.
• System jedzenia/picia oraz palenia.
• System wypadków.
• System licencji.
• System złego samopoczucia gdy posiada się mało HP.
• System zmiany pogody.

Jak zostało to ujęte wcześniej, nad systemami stale trwają prace. Obiecujemy dobrą i ciekawą rozgrywkę i Serdecznie Was Zapraszamy! Robimy to dla Was i jesteście dla Nas najważniejsi!
Strona internetowa: www.lal-rp.pl
Forum: www.lal-rp.pl/forum

Pozdrawiamy!
Administracja LAL


[size=18]SERWER:[/size]

HostName: Los Angeles Life [www.lal-rp.pl] @ iSports.pl
Address: 91.193.197.130:7735
Players: x/50
Ping: 18
Mode: LAL
Map: San Andreas
  Zapisane

Wiesz co się liczy? ... Szacunek Ludzi Ulicy!
SLU Ponad Życie!!!
Slums Attack to jest to!!!
Forum.GTASite.pl
« Odpowiedz #660 : Grudzień 22, 2009, 13:11:17 »

  Zapisane
Mark_Street
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 4
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

Odpowiedz #661 : Grudzień 22, 2009, 22:40:34

O SERWERZE:

Witam wszystkich graczy RP !!

Chaialbym Wam zareklamowac nowy serwer Roley Play Normal Life In Los Santos.  Mam nadzieję że serwer spałni wasze oczekiwania i zostaniecie na nim przez długi okres czasu. Nasz serwer posiada miłą administracje która zawsze pomoże jak będzie taka potrzeba. Szukamy wielu dobrych jak i tych słabszych graczy. Tych nowych graczy którzy dopiero zaczynają przygodę z serwerami typu Role Play mamy zamiar uczyć gry i im pomagać a nie ich karać. Dla każdego nowego oferujemy pomoc, postaramy się odpowiedzieć na każde zadane pytanie !!! Serwer ma bardzo dobre RP lecz na pewno nie jest serwerem 100 % RP ponieważ nigdzie na świecie takich nie ma.


FRAKCJE:

Nasz serwer posiada 14 frakcji. Część frakcji nie posiada jeszcze lidera a więc kto pierwszy ten lepszy. Te frakcje to:


Frakcje porządkowe:

 Arrow - LSPD
 Arrow - SWAT
 Arrow - NG

Frakcje publiczne:

 Arrow - Rząd
 Arrow - SAM - ERS
 Arrow - Taxi
 Arrow - DMV
 Arrow - SA

Gangi:

 Arrow - Crip'z
 Arrow - Blood'z
 Arrow - Vagos

 Mafie:

 Arrow - LCN
 Arrow - YKZ
 Arrow - HA

DANE SERWERA:

HostName: Normal Life In Los Santos @ ServerProject.pl
Address:  91.203.132.39:7769
Players:  x / 50
Ping:     40
Mode:     RPPL-NLLS
Map:      San Andreas

Forum: (( www.nls.wxv.pl ))
  Zapisane
Czarny997
Kieszonkowiec
*


Respekt: 0
Wiadomości: 8
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 1

Odpowiedz #662 : Grudzień 23, 2009, 13:48:25

        Nie polecam serwera admini robia ciagle non-rp kami daja hp tp sie i gadaja ic robia ooc w ic i banuja  za nic nie polecam!!

                                                    Life In City[
Address 91.121.86.35:7075
Players 0/30
Mode PL GOLD-RP v1.0 LS
Map Los Santos v1.0
15 frakcji
forum chwilowo w budowie
admini
-Head Admin Takashi Hitara
-Head Admin Dawid Marley
Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2009, 18:25:25 wysłane przez Czarny997   Zapisane

Autor tego postu otrzymał ostrzeżenie.

Poszukuje ludzi do Projektu "Alek i Barbara" gg 13214800
qux666
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 14
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

Odpowiedz #663 : Grudzień 23, 2009, 16:46:06

Witam mam do chaialbym zareklamowac serwer Roley Play. Mysle ze serwer spelni wasze oczekiwanie tak jak i nasze. Szukamy inteligentych i milych osob na stanowisko administratora. Akcja odbywa sie na mapie SF oczywiscie przeorobionej i dodane jest pare cmd (jakie to przekonacie sie w grze ;]) Dane serwera to :

HostName: Normal Life In Los Santos @ ServerProject.pl
Address:  91.204.163.125:7950
Players:  x / 50
Ping:     40
Mode:     RPPL-NLLS
Map:      San Andreas


  Zapisane
drzewko007
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 3
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 1

Odpowiedz #664 : Grudzień 23, 2009, 19:07:56


Los Santos-Heaven City[RP]


Witam zapraszam was na nowo otwart serwer Heaven City.Na serwerze będziemy chcieli jak najbardziej odzwierciedlić rzeczywistość.Dużo także zależy od was czy będziecie zachowywać się jak na serwer RP przystało.Gdy mielibyście pomysły proszę pisać je na forum serwera.Dane Serwera
Adres IP: 91.121.86.35:7095
Sloty: 30(Jest to wystarczająca liczba jak na strat serwera).
Forum: http://heavencity.laa.pl/ (Narazie takie forum lecz będziemy przechodzić na płatną domene).
Mapa: Los Santos
Samp 0.3a
Godziny działania: 24/7Informacje
Nowa frakcja mechanicy!!!
Granice LS/LV
System wypadków
System Biznesów
Skrócony tutorial oraz test
Wykfalikowani Administratorzy                                             Frakcje na serwerze to:
1. Los Santos Police Departament
2. FBI/SWAT
3. National Guard
4. Fire/Ambulance
5. La Cosa Nostra
6. Yakuza
7. Rząd
8. News Reporters
9. Taxi Cab Company
10. Departament Of Motor Vehicles
11. Grove Street
12. Ballas
13. Sanitary Andreas
14. Mechanicy NEW

Otwarty jest nabór na Liderów Frakcji.Prawie każda frakcja wolna oprócz (PD )Podania proszę pisać na forum w zakładce ogłoszenia
Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2009, 19:12:24 wysłane przez drzewko007   Zapisane

Autor tego postu otrzymał ostrzeżenie.
CurtisJackson
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 3
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 1

Odpowiedz #665 : Grudzień 23, 2009, 19:31:30]BaySide & El Quebrados RolePlay ZAPRASZA !
•Oferujemy:
-Możliwość stworzenia własnej frakcji !
-Miłych adminów
-Ciekawe eventy
-Dużo ciekawych frakcji
-Wysoki poziom RP
-Dużo biznesów do kupienia i wynajęcia
-Dużo animacji
-Dużo zabawy
- BQRP <- WWW
•Wymagamy:
-Dobrego poziomu RP
-Kultury

•Akcja rozgrywa się na oryginalnej mapie zbudowanej własnoręcznie przez jednego z Head Adminów.

•Frakcje:

-Rządowe:


•Bayside Government - Rząd Bayside & El Quebrados.To oni pełnią władze w tych miastach.Możesz u nich zarejestrować działalność gospodarczą czy też samochód.


•El Quebrados Medical Center - Dzięki nim będziesz zdrów jak ryba, a Actimel nie będzie Ci potrzebny. Wyleczą Cię z każdej dolegliwości.


•El Quebrados Police Departament - To do nich możesz się zgłosić,gdy ukradną ci wóz,lub zgwałcą żonę.Są szybcy i nie zawodni (czasami).


-Porządkowe:


•Department of Motor Vehicles - To tutaj możesz wyrobić prawojazdy, licencje na broń, latanie, łowienie i pływanie. Dzięki nim nie będziesz musiał poruszać się pieszo po Bayside lub El Quebrados.


•Bayside Quebrados News - Gniazdo paparazzi. To oni poinformują Cię o najnowszych wiadomościach z miasta. Za niewielką opłatą nadasz tu ogłoszenie,reklame.

]UWAGA !!! JUŻ WKRÓTCE WYBORY NA ADMINISTRATORÓW SERWERA I LIDERÓW FRAKCJI !

SERWER JESZCZE NIE WYSTARTOWAŁ, WIĘC SIĘ ŚPIESZ ! ZAPRASZAMY ! UWAGA !!!


Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2009, 19:34:07 wysłane przez CurtisJackson   Zapisane

Autor tego postu otrzymał ostrzeżenie.
qux666
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 14
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

Odpowiedz #666 : Grudzień 23, 2009, 20:58:08


Witam mam do chaialbym zareklamowac serwer Roley Play. Mysle ze serwer spelni wasze oczekiwanie tak jak i nasze. Szukamy inteligentych i milych osob na stanowisko administratora. Akcja odbywa sie na mapie SF oczywiscie przeorobionej i dodane jest pare cmd (jakie to przekonacie sie w grze ;]) Dane serwera to :

HostName: Normal Life In Los Santos @ ServerProject.pl
Address:  91.204.163.125:7950
Players:  x / 50
Ping:     40
Mode:     RPPL-NLLS
Map:      San AndreasOstatnia zmiana: Grudzień 23, 2009, 21:03:19 wysłane przez qux666   Zapisane
krystian975
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 4
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 2

Odpowiedz #667 : Grudzień 24, 2009, 18:49:23

Zapraszam na dopiero co zrobiony zrobiony serwer Role Play.Poszukujemy nowych graczy.Chcemy aby udział wzieli w rozgrywce toczącej się w Los Santos.Cenimy dobrą grę RP.
Poszkujemy Liderów, Pracowników frakcji a nawet adminów(Lecz trzeba Najpierw Pokazać co się potrafi grą na serwerze !!!).Na serwerze jest bardzo miła administracja.Zawsze pomożemy!.Otwarci jesteśmy na sugestie, propozycje.Jest dużo nowoczesnych funkcji.
Nie będę się rozpisywał jeśli chcesz się dowiedzieć jakie wejdz na serwer lub napisz pod numer gg:4248551.Jestem prawie zawsze dostępny.Serwer jest pod wersje samp 0.3a.

Mapa posiada system aut są 4 parkingi oraz jeden gracz może mieć aż 3 auta.

System Silników - Wchodząc do nie odpalonego pojazdu trzeba nacisnąć SHIFT lub wpisać komendę /silnik. Jest około 1/4 że silnik nie odpali. A także jeżeli zniszczymy auto to musimy wezwać mechanika.

Maske,line,spray czy kości kupuje się w 24/7

Prace:

- Busiarz - Musi jeździć do wyznaczonych CheckPointów i za każdego pasażera dostaje ustaloną sumę $a na koniec dostaje bonus za trasę.
- Rozwoziciel Pizzy - Musi Rozwozić pizze dla Klientów
- Detektyw
- Bokser
- Prawnik
- Mechanik - Tankuje i naprawia samochody na stacji
- Kierowca Tirów - Rozwozi Towar do Biznesów
- Ochroniarz
- Gazeciarz
- Prostytutka
- Diler Broni
- Diler Narkotyków - Sprzedaje narkotyki ale najpierw Przemytnik Narkotyków musi dostarczyć do Bazy.

System Restauracji - Podjeżdżamy z tyłu budynku do pickupa i możemy przez okienko zamuwić danie

System BW - Po Śmierci Musimy Odczekać 5min lub uleczenie Medyka

System Dowód i Kart NFZ

Frakcje:
1.Rząd
2.NG
3.LSPD
4.Samers
5.DMV
6.Taxi
7.LSFN
8.Top Shottas (Grove Street)
9.Los Surenos 13 (Aztecas)
10.Yakuza

HostName: (RP) Love Role Play (PL) Zapraszam
Address:  91.204.163.105:7759
Players:  X / 35
Ping:     X
Mode:     [MC] 2.01 (Love RP)
Map:      Zapraszamy


Jeszcze raz zapraszamy !!! I miłej gry na naszym serwerze


Uwaga nadeszły poprawy:
-Graczy już mamy dosyć dużo.
-Nowe forum : www.love-rpls.pl
  Zapisane

Autor tego postu otrzymał ostrzeżenie.
Zawira
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 2
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

Odpowiedz #668 : Grudzień 25, 2009, 15:30:26


Witam! Chciałbym zareklamować serwer RP o nazwie Sacred Role Play. Serwer nie jest kolejnym z serii GF. Admini starają się aby serwer był idealny.

Wypowiedź admina do graczy:

Witam, wiemy jak długi czas gracze czekają aż wreszcie wystartuje nasz serwer, bardzo wam dziękujemy za to że wytrwale czekacie i wiemy że liczycie na bardzo dobry skrypt z naszej strony, na pewno skrypt nie będzie jednym z banalnych, nasz skrypter bardzo się natrudził by móc stworzyć taki skrypt który by podpasował każdemu graczowi s(Reklama.), zapewniam was że spodoba się wam to co zdołaliśmy dla was wykonać, robiliśmy już wiele poprawek, lecz zawsze znajdą się jakieś małe błędy które mogłyby się wam nie spodobać, wydaje mi się jednak że są to na prawdę bardzo małe błędy, ponieważ skrypt wykonywany był dość długi czas i prawie wszystko zostało już wykonane, jednym z dobrych skryptów które udało nam się zrobić jest tzw. system dynamicznych frakcji oraz interiorów, pozwoli on w bardzo szybkim tępie przydzielić graczowi dane mieszkanie, gdy tylko gracz je dla siebie zakupi, drugim dobrym skryptem jest system przedmiotów który też wyszedł nam praktycznie bez błędnie, dzięki temu systemowi przedmiot który zakupiliście, np. broń, nie zniknie wam po relogu ani po crashu. System przedmiotów pozwala też na oferowanie swoich przedmiotów innemu graczowi lub naprzykład odkładanie i podnoszenie ich z danego miejsca przy którym jest twoja postać, następną rzeczą jest /ekwipunek, jest to komenda która sprawdza daną rzecz, co twoja postać trzyma przy sobie, jest możliwość dzięki temu trzymać w ekwipunku dwie bronie jednakowej maści, co nie było możliwe bez systemu przedmiotów. Wydaje mi się że z opisu to na tyle, nie chcemy zdradzać wam wszystkiego, gdy serwer wystartuje, dowiecie się co jeszcze kryje nasz dobry skrypt.

Wszyscy gracze na początek kariery rp chcieliby mieć wszystko, chcielibyśmy przekierować taką informacje do graczy, u nas nie będzie jak na innych serwerach rp, w jeden dzień gry nikt nic nie osiągnie, na naszym serwerze by na prawdę coś osciągnąć trzeba się starać, trzeba pokazać swoją dobrą stronę odgrywania dobrego role play, osiągniecia na serwerze nie są najważniejszą rzeczą, najważniejszą rzeczą jest przyjemność z gry, nie ważne kim się jest, nie ważne ile się zarabia, ważne jak się gra, jak się kreuje swoją daną postać, osoby które grają dla statystyk to nie prawdziwi gracze rp, prawdziwi gracze to tacy którzy bez żalu podejdą do charakter kill lub do kradzieży, pamiętajcie nasi kochani gracze, nie najważniejsze są statystyki waszych graczy, lecz ważna jest przyjemność i wrażenia które zapamiętacie na długi czas z naszego serwera.

Doskonale wiemy jaką trudność sprawia wam doskonałe granie role play, niektórzy nie szybko pojmują wszystkie zasady role play'ingu, nie którzy potrafią nauczyć się go nawet w jeden dzień, gra role play, gracie dla siebie, nie dla nas, to dla waszego dobra powinniście odgrywać jak najlepszy poziom rp, to zależy od was jak potoczą się sprawy serwera, my możemy wam zagwarantować że godnie przyjmiemy sprawy administracyjne, zostało wam tylko obiecać nam że zadbacie o serwer, że każdy z was potrafi opanować swoje death match'owe emocje i inne z tych złych kategorii. Jeżeli każdy z was postara się grać rp i wprowadzać na serwer dobry klimat, to administracja s(Reklama.) może być pewna że serwer zajdzie daleko, jeżeli wszyscy będą przestrzegać kodeksu role play, to każdy gracz który usłyszy nazwę "Sacred Role Play" będzie wiedział że to nie kolejny kiepski serwer z serii godfather. Mam nadzieję że to co napisaliśmy przemówi do waszego rozsądku.

By Prophet.Frakcje:

Los Santos Police Commissariat

The Los Santos Government

The Santos Facts

Association of Urban Transport  (Wolny Lider)

Los Santos Municipal Hospital

Construction Company  (Wolny Lider)Biznesy i Organizacje Graczy:

Każdy może zrobić swój biznes lub organizację przestępczą sam!  To łatwe, wystarczy napisać aplikację w odpowiednim temacie !

Dane Serwera:

System aut,
System broni,
System przedmiotów,
System załatwiania się(Sikaj),
System silników,
System ras,
System domów,
System pracy,

HostName: S-rp.pl
Address: 91.204.163.142:7782
Players: 0 / 100
Ping: 24
Mode: S-rp.pl
Map: San Andreas

Strona Serwera: http://www.s-rp.xaa.pl/forum/

Zapraszamy wszystkich chętnych!!

Filmiki prezentujące serwer:


Jeszcze raz Serdecznie zapraszam !!

  Zapisane
[ExT]Szatus
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 12
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 2

Odpowiedz #669 : Grudzień 25, 2009, 17:45:56

  [size=24]  Witam!!![/size]

 Niedawno co Wystartował ten Serwer,bardzo Fajny serwer pod Nazwa " Normal Life in Los Santos".Bardzo na Serwerze panuje spokój,refleksja posiadamy 5 Adminów są pomocni dlatego mamy adminów.Mam nadzieje że spodoba wam się ten serwer.

               [size=24]    Kilka słów o naszym serwerze [/size]

Na serwerze stoi Bardzo dobry Hosting.Nieba wcale Lagów,Crashów i Pingów.Mamy własnego Maperra/Skryptera,Który Robi to co chcą gracze, z największą  Dokładnością.
Ta Mapka jest realizowana w Los Santos.Samochody Można kupować na Parkingu obok Banku,trzeba mieć 10h Nagrane,działa system /Parkuj,/zamek,/dajklucze[id],/sprzedajsamochod,itd.Jesta nawet System Chorób.Domów Biznesów ((Daje Admin-Zabezpieczenia przed cziterami.)).A także czułego na najmniejsze próby oszustwa AntyCheat'a, zabezpieczenia przeciw crasher'om i wiele innych.

              [size=24] Nasza Mapa posiada  13 Frakcij [/size]

                          [size=24].::Organizacje Porządkowe i Publiczne::.[/size]
        [size=18] -Los Santos Police Department[/size]
        [size=18] -Special Weapons And Tactics[/size]
        [size=18] -Sam-Ers   [/size]
        [size=18] -DMV[/size]
        [size=18] -Rząd      [/size]
       [size=18]  -Służby Drogowe[/size]

                                   [size=24] .::Organizacje Przestępcze::.[/size]

        [size=18] -La Cos Nostra [/size]
       [size=18]  -Yakuza [/size]
                                       
                             [size=24].::Gangi::.[/size]

        [size=18] -Crip'z
         -Blood'z
    -Los Santos Vagos
        -V.L.A[/size]
                                  [size=24] .:: Agencje ::.[/size]

      [size=18] -HA [/size]

                                           
Początki serwerów zawsze są trudne, ale liczymy, że dzięki Tobie zaistniejemy na arenie serwerów Role Play w Polsce. Rozpocznij grę u nas, a przekonasz się, że warto! Zostań jednym z nas i pomagaj w rozwijaniu naszego serwera. Oprócz pomocy serwerowi, zyskasz nowych znajomych. Gwarantujemy, że będziesz świetnie się u nas bawił i nigdy nie dojdziesz do wniosku, że rozpoczęcie gry.


[size=24]Strona Forum[/size]
[size=24] http://www.nls.wxv.pl/[/size]

[size=24]>>Dane Naszego Serwera<<
[/size]
 [size=24]HostName: Normal Life in Los Santos @OG-Servers.Net
Address:  91.204.163.125:7950
Players:  X/ 60
Ping:     60
Mode:     PlRP-NLLSv4
Map:      Los Santos[/size]


                                     [size=24] Zapraszamy Do grania!!!![/size]
  Zapisane

Autor tego postu otrzymał ostrzeżenie.
Roger_Hawk
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 10
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

Odpowiedz #670 : Grudzień 25, 2009, 21:48:37

(kliknij, aby pokazać/schować)
Witam chcę wam zaprezentować dobry serwer, gram tutaj dość niedługo i chcę wam powiedzieć jakie zalety posiada taki server na którym teraz gram, chciałbym żebyście też na nim grali ! Najważniejsze dla was są frakcje to opisze je wszystkie
----------------------------------------
------------------------------
--------------------
----------
----------
--------------------
------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------
-Los Santos Police Departament
-Special Weapons And Tactics
-National Guard

---------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------
-San Andreas Emergency Rescue System
-Departament Of Motor Vehicles
-Los Santos Fresh News
-Taxi Cab Corporation
-Rząd Los Santos

---------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------
-Yakuza
-La Cosa Nostra
-Hitman Agency

---------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------
-East Side Families
-Glen Park Purp'z
-Anty Money Cheat (Resetuje kase, nie wykopuje z serwera, anie nie spamuje że kogoś zbanowało)
-System Samochodów
-System BW
-System Pogody
-System Stylu Walki
-System licytowania na forum
-i wiele innych (warto sprawdzić na serwerze).
-Dobrą zabawę
-Miłą Atmosferę
-Pomoc od adminów
-Pomoc na forum
-Dobrą satysfację
-Nie będziecie na tym serwerze tracić czasu !

WARTO WEJŚĆ SPRÓBUJ:
HostName: RPPS- Role Play Polish Serwer@OG-Servers.Net
Address:  91.204.163.220:7978
Players:  x / 40
Ping:     xx
Mode:     RPPS
Map:      San Andreas
FORUM: http://rppolishserwer.xaa.pl/
  Zapisane
drzewko007
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 3
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 1

Odpowiedz #671 : Grudzień 26, 2009, 17:25:38


Los Santos-Heaven City[RP]


Witam zapraszam was na nowo otwart serwer Heaven City.Na serwerze będziemy chcieli jak najbardziej odzwierciedlić rzeczywistość.Dużo także zależy od was czy będziecie zachowywać się jak na serwer RP przystało.Gdy mielibyście pomysły proszę pisać je na forum serwera.
Akcja serwera rozgrywa się w mieście Los Santos.Dane Serwera
Adres IP: 91.121.86.35:7095
Sloty: 30(Jest to wystarczająca liczba jak na strat serwera).
Forum: http://heavencity.laa.pl/ (Narazie takie forum lecz będziemy przechodzić na płatną domene).
Mapa: Los Santos
Samp 0.3a
Godziny działania: 24/7


Informacje

Granice LS/SV
System wypadków
System Biznesów
System Domów
Wykfalikowani Administratorzy
Dodane nowe obiekty i chęć dodawania nowych (Dużo zależy od was)                                               Frakcje na serwerze to:
    * LSPD
    * FBI
    * SWAT
    * SAMERS
    * Grove Street
    * Ballas
    * Rząd
    * Hitman Agency
    * San News
    * Taxi
    * DMV
    * Straż Graniczna
    * White Eagles (Klub motocyklowy baru w Ganton)
    * La Cosa Nostra
    * Yakuza
    * Secret Service
    * National Guard
    * Vagos

Frakcji na serwerze jest sporo lecz ja nabór daje tylko na najbardziej oblegane.Czyli będzie ich około 11.


Otwarty jest nabór na Liderów Frakcji.Prawie każda frakcja wolna oprócz (PD )Podania proszę pisać na forum w zakładce ogłoszenia
Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2009, 17:28:28 wysłane przez drzewko007   Zapisane
Zdaszek
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 22
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 1

Odpowiedz #672 : Grudzień 27, 2009, 11:57:28Jest to nowy serwer na scenie polskiego Role Play. Jego pierwszymi i prawowitymi twórcami jest dwójka dobrych kumpli z San Andreas Multiplayer; Zambro i Amaru.
Połączyło ich Role Play i długo grali razem, wkrótce postanowili zrobić coś swojego i na własnych, nowych zasadach. Po czasie pojawił się ten oto projekt LAL. Autorzy przywiązują największą wagę do rozgrywki na serwerze, która toczyć się w mieście zwanym w grze Los Santos, traktowane jako odpowiednik z życia realnego Los Angeles. Zostanie zrobione wszystko aby serwer przypominał życie z Los Angeles i na pewno nie będzie nudno.

Wszystko zostało połączone w jedną całość, tak aby niektóre frakcje i prace były od siebie zależne. Wszystko zostało zamienione w parę ciekawych systemów, które stale są ulepszane i trwają prace nad nowymi. Na samym początku twórcy postanowili, że zrobią wszystko aby uświetnić swoje dzieło i żeby grało się jak najlepiej. Jak postanowili tak robią, na pewno nie mają zamiaru z tym skończyć. Postawili cel i idą ku niemu „Odnieść sukces, nie porażkę” -  mówią.

Serwer z założenia ma być inny niż reszta, bardziej oryginalny i zupełnie inne jego wnętrze i oskryptowane frakcje. Uwagę przyciągnął fakt, iż realne Los Angeles roi się od przemocy (Gangi), policji i jej coraz to nowszego sprzętu i działań jak i gwiazd, sławnych ludzi i jeszcze więcej zwykłych ludzi. Przede wszystkim liczy się klimat i zainteresowanie serwerem. Teraz coś o samym serwerze. Zapomnijmy o DMV. Zapomnijmy o starym wyrabianiu licencji i zapomnijmy o wszystkich zwyczajach RP. Zamiast DMV zostanie zrobiony urząd miejski, w którym to będzie określona liczba pracowników i ich obowiązki. Nie da zrobić się w pełni systemu życiowego i realnego ale będzie to nieco przybliżone. Z pośród wszystkich urzędników np. 4 będzie wyznaczonych do nauki jazdy, której budynek będzie stał gdzieś w mieście. Tylko oni będą mieli do tego budynku klucze i tylko oni będą mogli szkolić przyszłych kierowców. Po zdaniu egzaminu na prawo jazdy akta i wyniki przechodzą przez ręce instruktorów, a decyzja i potrzebne dokumenty do urzędu gdzie osoba zostaje wpisana do rejestru, komputera i zostanie jej wydane prawo jazdy. Takie zrobienie prawa jazdy, razem z testami + czekanie na licencje przedłużone zostało góra do 40h, ok. dwóch dni. Ewentualnie dzień po zdaniu egzaminu. Będzie teoria i praktyka, czyli wszystko jak w życiu relanym. Umawianie się na egzaminy przeprowadzane będą najpierw przez OOC aby ustalić Ew. godzinę i dzień, a potem IC. Może wydać wam się to głupią stratą czasu, ale jest to bardzo dobry pomysł.

W urzędzie miasta załatwić można także inne sprawy, takie jak podanie o dowód osobisty. Tutaj czekanie wynosiło będzie do 48h (dwóch dni). Najpierw trzeba będzie złożyć podanie IC, które zostanie rozpatrzone przez urzędników i wysłane dalej, a następnie (Najlepiej od razu po akcji IC) wysłać podanie na forum w odpowiednim dziale, na odpowiedni podany wzór.

Zostanie przydzielony także obowiązek przedstawiciela nieruchomości w Los Angeles, który to ma dostęp w razie potrzeby do wszystkich akt, opisów i kluczy domów, bądź powinien mieć bezpośredni kontakt z właścicielem danego domu. Osoba ta przedstawia Nam ofertę, zapoznaje nas z nieruchomością i to w jego obowiązku jest pilnowanie, aby dana osoba robiła opłaty za posiadany dom, czy też przyjmowanie skarg od mieszkańców.

Będzie także dużo prac znanych przez Was jako prace nie oskryptowane. Od razu zakreślam, że nie należy się wstydzić swojej pracy OOC czy też unikać jej. Zarobki będą sprawiedliwe i na pewno zabawy będzie więcej. Otóż prace te zostaną nieco przerobione i nie będzie do nich ogólnego dostępu. Pracę taką dać może tylko i wyłącznie pracodawca po rozmowie IC. Np. można będzie zatrudnić sprzątacza do urzędu, komisariatu czy bramkarza do baru. Możliwości wiele.
Będzie także możliwość wykupienia adwokata z urzędu, będzie osoba pełniąca rolę sędzi i powołana zostanie prokuratura. Oczywiście zostanie to wszystko uproszczone i jeden urzędnik będzie mógł mieć przykładowo dwa przywileje. Stworzone zostaną sprawy sądowe na wszelkie i dowolne tematy i dłuższe odsiadywanie kar ale nie na komisariacie, a w miejskim więzieniu niedaleko komendy policji.
Będzie możliwość założenie swojego biznesu i wsparcia finansowego od urzędu miasta.
Departament policji zostanie nieco zmieniony i rozbudowany. Począwszy od patroli drogowych, interwencji kończąc na oddziale SWAT i wydziale śledczym/zabójstw, czyli coś w stylu FBI.

Oprócz tego twórcy chcą wprowadzić coś takiego jak zamknięty obwód pieniądza, który był w projekcie VIP, aby „pieniądz” był lepiej traktowany i był szanowany. Przykładem jest pójście do sklepu, gdzie na dotychczasowym serwerze RP kupowaliśmy samochód za 20 000$ i mówiliśmy „EEe tamm… I tak zarobie w PD 2 razy tyle”. Tutaj zostanie dana kwota na start, ale tak zwane wypłaty będą nieco mniejsze. Liczy się klimat. Na większości serwerów to nawet bezdomnemu proszącemu o dolara dawaliśmy minimum 500$ tylko dlatego, że mieliśmy tysiące i te 500$ nie robiło różnicy. Tutaj będzie inaczej. Pieniądz będzie miał swoją wagę.
Na terenie LA działał będzie oddział lekarzy z setem straży pożarnej. Będzie to jeden wspólny budynek. Aby frakcja straży się nie nudziła, strażakiem będzie mógł być lekarz, ale tylko za zgodą lidera i jeżeli wykształcenie i umiejętności postaci na to pozwolą. Strażacy będą działali na akcjach typu:  wypadek, ratunek czy pożary nad którymi popracuje się w skrypcie. (Jeżeli nie to będą to pożary odtwarzane w jakikolwiek sposób)
Oprócz frakcji, prac wykonawcy projektu dają pole do popisu i wiele możliwości i zajęć dla graczy.

W skrypcie są także systemy takie jak:
• System BW.
• System zapisywania się pozycji po wyjściu/crashu.
• System sztuk walk.
• System zapisywania się broni.
• System prac.
• System dynamicznego robienia organizacji.
• System dynamicznego robienia budynków.
• System dynamicznego robienia domów.
• System dynamicznego robienia biznesów.
• System zapisywania się ubrania.
• System przebierania się.
• System przedmiotów.
• System pojazdów.
• System obiektów.
• System zapisywania się ID interioru.
• System zapisywania się ID virtualworlda.
• System wynajmowania pojazdów.
• System wynajmowania mieszkań.
• System jedzenia/picia oraz palenia.
• System wypadków.
• System licencji.
• System złego samopoczucia gdy posiada się mało HP.
• System zmiany pogody.

Jak zostało to ujęte wcześniej, nad systemami stale trwają prace. Obiecujemy dobrą i ciekawą rozgrywkę i Serdecznie Was Zapraszamy! Robimy to dla Was i jesteście dla Nas najważniejsi!
Strona internetowa: www.lal-rp.pl
Forum: www.lal-rp.pl/forum

Pozdrawiamy!
Administracja LAL

SERWER:

HostName: Los Angeles Life [www.lal-rp.pl] @ iSports.pl
Address: 91.193.197.130:7735
Players: x/50
Ping: 18
Mode: LAL
Map: San Andreas
  Zapisane
Rico_Monteverdi
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 1
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

Odpowiedz #673 : Grudzień 27, 2009, 15:45:21

[size=18]Los Santos Poland Role Play
[/size]
Projekt ten powstał na początku grudnia. Nasz start przewidywaliśmy na początek listopada, ale nasz mapper zawiódł. Teraz posiadamy mapkę z gtaonline, mamy nadzieję, że spodoba się Wam ona – akcja toczy się w Los Santos, ale spokojnie, od razu po świętach zaczynamy szukać nowego mappera, który stworzy mapkę specjalnie dla naszego serwera. Obiecujemy, że nie będzie resetowania statystyk!!

[size=18]Frakcje[/size]

Służby porządkowe:
1.   Los Santos Police Departament, lider Davis Simon
2.   S.W.A.T, lider – BRAK
3.   NG, lider BRAK

Organizacje państwowe:
1.SAM-ERS, lider  Matias Monolivo
2.Departament of Motor Vecicles, lider  Chris_Simmon
3.Capitol of The City Los Santos, lider Joseph Hillman (tymczasowo)
4.San News, lider BRAK

Organizacje przestępcze:
1.   Yakuza, lider  Torasuka Yatamoshi
2.   La Cosa Nostra, BRAK
Gang
1.   Ganton Crips Nation,  Tonny Ferno
2.   Ballas, lider BRAK
3.   Aztec, lider BRAK[size=18]
Administracja:
[/size]

Head Admin: Mike_Smith, Joseph Hillman
Moderator (lvl 1): Matias_Monolivo

Kiedy będziemy mieli śr. 20 graczy na serwerze (jeśli w ogóle do tego dojdzie) odbędą się wybory na admina! Zostanie nim człowiek przestrzegający zasady Role Play, regulamin oraz dobrze odgrywający akcje RP.


Forum (tymczasowe)
www.roleplaypc.fora.pl
Kochani, nie przejmujcie się!!
Jestem w trakcie szukania domeny, najprawdopodobniej domena.pl
Tam wszystko będzie zrobione.


Ogolnie o serwerze!

Sewer jest dosyć ciekawy. Odbywają się tutaj eventy, np. Imprezy, porwania, wigilia i sylwester (przewidywane). Nasi gracze śr. ok. 10 nie nudzą się. Nie chcemy, a raczej nie marzymy o tym, żeby nasz serwer rozwinął się tak, jak np. LS-RP, lub H-RP. Naszym marzeniem jest, aby serwer był lubiany przez graczy oraz, aby odgrywali oni tutaj swoje niezapomniane akcje RP. Serdecznie zapraszam do gry na naszym serwerze!

Hosting:

Mamy wykupione 30 slotów, ponieważ nie mamy swojej mapki. Kiedy znajdziemy mappera i zrobi on mapę zamówimy ok. 60 slotów. Hosting – iSport.pl


Serdecznia zapraszam Was do gry na serwerze – Los Santos Poland Role Play!! Jest on serwerem pseudo-rp (jak wszystkie na początku swojej „kariery”!)
Zapraszam także do komentowania i dodawania swoich plusów [+] oraz minusów [-]. Wszystkie Wasze uwagi zostaną przeze mnie rozpatrzone i na pewno poprawione!!


HostName: Los Santos Poland Role Play
Address:  91.193.197.130:7736
Players:  x / 30
Ping:     42
Mode:     US_RP v 3
Map:      San Andreas

[size=18]ZAPRASZAM!!![/size]
  Zapisane
kamilos100
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 28
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 1

Odpowiedz #674 : Grudzień 27, 2009, 18:15:16

O SERWERZE:

Witam wszystkich graczy RP 

Chaialbym Wam zareklamowac nowy serwer Roley Play Normal Life In Los Santos. Mam nadzieję że serwer spałni wasze oczekiwania i zostaniecie na nim przez długi okres czasu. Nasz serwer posiada miłą administracje która zawsze pomoże jak będzie taka potrzeba. Szukamy wielu dobrych jak i tych słabszych graczy. Tych nowych graczy którzy dopiero zaczynają przygodę z serwerami typu Role Play mamy zamiar uczyć gry i im pomagać a nie ich karać. Dla każdego nowego oferujemy pomoc, postaramy się odpowiedzieć na każde zadane pytanie  ! Serwer ma bardzo dobre RP lecz na pewno nie jest serwerem 100 % RP ponieważ nigdzie na świecie takich nie ma.


FRAKCJE:

Nasz serwer posiada 14 frakcji. Część frakcji nie posiada jeszcze lidera a więc kto pierwszy ten lepszy. Te frakcje to:


Frakcje porządkowe:

- LSPD
- SWAT
- NG

Frakcje publiczne:

- Rząd
- SAM - ERS
- Taxi
- DMV
- SA

Gangi:

- Crip'z
- Blood'z
- Vagos
- VLA
Mafie:

- LCN
- YKZ
- HA

DANE SERWERA:

HostName: Normal Life in Los Santos @OG-Servers.Net
Address: 91.204.163.125:7950
Players: x/ 60
Ping: 101
Mode: PlRP-NLLSv4
Map: San Andreas

Forum: (( www.nls.wxv.pl ))
  Zapisane
Kamo1994
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 1
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

Odpowiedz #675 : Grudzień 28, 2009, 17:07:45Witaj graczu!


Jest to nowy serwer na scenie polskiego Role Play. Serwer z założenia ma być inny niż reszta, bardziej oryginalny i zupełnie inne jego wnętrze i oskryptowane frakcje. Jeśli szukasz serwera na którym masz możliwość odgrywania postaci jakiej tylko sobie wymarzysz, jest to serwer właśnie dla Ciebie. Na początku zacznijmy od opisania poszczególnych możliwości podczas rozgrywki na naszym serwerze:

*System przedmiotów.

-Ten system był dosyć sporny, każdy z zaangażowanych w pomoc chciał widzieć to w inny sposób. Myślę, że wybraliśmy najlepszą opcję, jaką braliśmy pod uwagę w tych rozważaniach, a dokładniej. Stworzenie 5-6 prostych komend, bez żadnych wymyślnych rzeczy. Dokładnie mamy takie komendy, jak: /ekwipunek /odloz /podnies /uzyj /o(oferuj) przedmiot. Przedmioty od razu widać, nie trzeba wpisywać zbędnego /szukaj, czy coś w tym stylu. Po prostu stoisz w odległości 5 metrów od przedmiotu i go widać, a dokładniej jego nazwę. Każdy może nosi swoje przedmioty przy sobie, lecz jeżeli ktoś znajdzie chęć zostawienia swojego "itema" w domu, czy też aucie, może to zrobić bez problemowo. Skrypt został tak napisany, aby nie było żadnych problemów w tego typu operacjach. Każdy może posiadać przy sobie 10 przedmiotów, bez posiadania plecaka, jeżeli zaś ktoś będzie posiadał plecak, to liczba przedmiotów rośnie do 20.

*Dynamiczny system tworzenia organizacji

-My, jako niezależna ekipa wpadliśmy na pomysł stworzenia dynamicznego systemu frakcji, a dokładniej stworzyliśmy 4 szablony frakcji. Znajdziecie u nas szablony takie, jak: bar, restauracja, klub, org. przestępcza. Tak, aktualnie szablon organizacji przestępczych nie będzie używany, ale nie ukrywam, że w przyszłości organizacje zajmujące się przestępczością u nas zagoszczą. Z przydzieleniem takiej frakcji dla przeciętnego Kowalskiego jest bardzo proste, jeżeli jego frakcja opiera się na 4 w/w szablonach. Niestety, jeżeli ktoś chce stworzyć inną frakcje, to proces tworzenia trwa do 2 tygodni, ponieważ będziemy musieli od nowa napisać taki skrypt. Każdy "lider" frakcji będzie mógł przydzielać klucze od biznesu, a także auta dla każdego ze swoich pracowników. Oczywiście nie myślcie, że damy Wam auta na starcie, to Wy sami musicie zakupić auto, a następnie podpiąć je pod skrypt prostą komendą:
/przydzielkluczyki - ta komenda dotyczy przydzielenia auta, dla jakiegoś gracza znajdującego się w Twojej organizacji
/przydzielklucze - ta komenda dotyczy przydzielenia kluczy od drzwi, dla jakiegoś gracza znajdującego się w Twojej organizacji.
*kokpit

Dla ułatwienia graczowi dostępu i pozbawienia go zbędnego tracenia czasu na długim szukaniu kokpitu, postanowiliśmy iż kokpit znajduje sie na forum, umożliwia to szybki i łatwy dostęp do zmiany skinów. W kokpicie znajdziemy wiele przydatnych rzeczy które ułatwią rozgrywkę, jak i dostarczają wiele potrzebnych informacji dla gracza.

*Skiny

-Każdy gracz nie dostanie na początku nie wiadomo jakich skinów, wszystko musi zakupić, do dyspozycji dostajemy:

-Męskich 25
-Damskich 10

Oczywiście będą to skiny nazywanie "słabymi", dlaczego? Na wszystko musicie sami zapracować, chcemy wprowadzić nutkę realizmu, której nie zauważyłem na żadnym innym serwerze RP w Polsce.


*System aut

Innowacją tu nie zabłyśniemy, ale myślę, że z owym systemem, który posiadamy możemy wiele zdziałać, a mianowicie:
- limit aut na serwerze na jednego gracza wynosi 5
- przy każdym zakupie nowego auta, trzeba go zarejestrować i wykupić ubezpieczenie w Urzędzie Miasta
- auto, które posiadamy musi przechodzić, co miesiąc przeglądy, co jest pewnym wymogiem
- tuning auta zapisuje się, painjob'y także
- auta można spawn'ować i unspawn'ować z serwera w dowolnej chwili
- paliwo w aucie jest na litry, nie tak, jak na innych serwerach, czyli na procenty


*Aparat

-Do dyspozycji graczy zostanie dodany także aparat, którym będziecie mogli pstrykać zdjęcia (dobre dla reporterów i szpiegów). Od razu informuję was, że gra się nie klatkuje się przy robieniu zdjęcia, dlatego będziecie mogli korzystać z tego do woli.

*Łódki, pontony i jacht

No tak, administracja ciągle myśli o następnych udogodnieniach, a zapomniała o podstawie, która może przyciągnąć graczy. Udostępnimy wam możliwość popływania sobie na jakimś jachcie. Wielkim plusem tego pomysłu jest fakt, że można spokojnie w 5 płynąć na jednej łodzi. Oto lista:
- Predator (dla policji), Squalo, Tropic, Reefer, Speeder, Dinghy, Coastguard, Marquis, Jetmax

Plus bonus w postaci:
- Skimmer

Pomyślicie sobie - "no tak, ale co się stanie, jak helikopterem lub tą wodo-lotnią zaczną parkować na drodze. Jaka ich czeka kara?" Nie mamy zamiaru ich karać za non-rp, w końcu szansa zaistnienia takiej sytuacji w rl jest dość duża. Wszystko da się załatwić IC, a jeżeli to się będzie notorycznie powtarzać, to po prostu w/w pojazd będzie uznawany za zniszczony i zostanie odebrany.


* Ratownicy

-Jest plaża, morze, słońce... A co się stanie, gdy ktoś zacznie się topić? Administracja wcześniej nad tym problemem pomyślała i pilnować zdrowia będą ratownicy, którzy będą jako podfrakcja w MERS. Ma to na celu urozmaicenie trochę gry medykom, którzy ciągle się nudzą w szpitalu.

*Koc

Do listy przedmiotów zostanie dodany koc, na którym będzie sobie można poleżeć na plaży. Oczywiście po wpisaniu komendy, zrespawnuje się obiekt.

* Broń i samochody

Spis broni, których będą mogli używać cywile:

- kij golfowy
- baseball
- łopata
- kij bilardowy
- dildo
- bukiet kwiatów
- laska
- spray can
- gaśnica
- spadochron
- wiatrówka
- kastet
- nóż
- katana
- piła mechaniczna
- koktajle Mołotowa

Myśleliśmy nad bronią palną. No ale nie chcemy mieć pr0 żołnierzy aka Terminator (sorry Arnold, że cię do nich porównuje), którzy uzbrojeni w Desert Eagle, M4 i 5000 magazynków MP5, ruszają na podbój respektu, zaspokajając swoje zdziczałe, męskie ego. Dlaczego nie możecie czerpać przyjemności z broni białej? W końcu po 2 strzałach lądujesz z /ranny, a używając przedmiotu możesz się tłuc do BW. W najbliższym czasie może dodamy więcej broni palnej, ale to muszę widzieć, że się staracie dobrze grać RP.
Teraz przedstawię wam listę pojazdów dla cywili:
Trzydrzwiowe:
Blade, Broadway, Feltzer, Flash, Hermes, Mesa, Oceanic, Phoenix, Sabre, Windsor, Yosemite, Camper, Pony

Pięciodrzwiowe:
Elegant, Glendale, Huntley, Merit, Nebula, Regina, Savanna, Sentinel, Tahoma, Sultan, Burrito,

Sportowe:
Banshee, Buffalo, Cheetah, Comet, Elegy, Jester, Turismo

Jednoślady:
Faggio, Freeway, Wayfayer, NRG-500, Bike, Mountian Bike

Inne:
BF Injection, Bandito, Hotknife, Vortex, Sandking, Caddy

Czyli jak widzicie, dla nawet najbardziej udziwnionego gracza znajdzie się jakiś pojazd.

* W skrócie - Co nowego?

- Możliwość wykupienia łodzi.
- Wozy, którymi na pewno nie pojeździsz na innych serwerach RP
- Postaramy się o możliwość posiadania najrozmaitszych przedmiotów, zaczynając od kija baseballowego poprzez nóż i katanę, kończąc na lasce i dildo.
- Koniec z gangami i mafiami. Od teraz, każde zrzeszenie z wysokim RP, które będzie wyznawało charakterystyczną subkulturę, będzie miała przyzwolenia na sporadyczne napady.
- Masa eventów i różnych ciekawych zabaw zorganizowanych przez administracje.
- Możliwość skontaktowania się w każdej chwili z head-adminem (to szczegół, ale niezwykle rzadki)
- Szpital, będzie miało ciekawsze zajęcia, niż ciągłe siedzenie w szpitalu
Jest to tylko mały spis możliwości gracza na serwerze.

FRAKCJE

Opisy frakcji:

Venice Police Division

Venice Police Division
– to uzbrojona i umundurowana organizacja, której zadaniem jest ochrona bezpieczeństwa obywateli i mienia oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego miasta Los Santos i okolic. Do głównych zadań VPD należy pilnowanie przestrzegania prawa, zapewnienie ochrony, ściganie przestępców, jak również i pomocy w sytuacjach kryzysowych wobec obywateli miasta Los Santos i mienia. Policja nadzoruje także w konieczności wszelkie służby ratownicze.


Marina Emergency Rescue System

MERS- Marina Emergency Rescue System, szpital znajdujący się na dzielnicy Marina Beach. W wyposażeniu posiadamy 3 karetki, helikopter łodzie oraz inne, potrzebne wozy ratownicze. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę medyczną, która pomoże Wam w każdej sytuacji. Mamy również jedne z najnowocześniejszych wyposażeń szpitala w całym Los Santos.

Jest to frakcja na serwerze, pomagającą i ratująca ludzi, będąca dobrem społecznym, zajmujemy się operacjami, leczeniem i tym podobnymi. Wyróżniamy się tym że w naszej frakcji więcej czasu poświęcamy na interakcji z innymi graczami, nie ma tutaj miejsca na bindy. Pozdrawiamy, Ekipa MERS’u.

Urząd Miejski

Urząd Miejski to serce sprawnego organizmu, jakim jest dzisiejsze Los Santos. Sprawuje on opiekę nad wszystkimi przedsiębiorstwami na terenie miasta, rejestruje nowe, dotuje dopiero powstające. W Urzędzie Miejskim możesz kupić na własność posiadłości należące do skarbu państwa. Oprócz tych jakże ważnych dla funkcjonowania Los Santos funkcji, Urząd Miejski zajmuje się na codzień wydawaniem dowodów osobistych, a także egzaminowaniem kandydatów na kierowców. Praca w Urzędzie Miejskim to świetna podstawa do dalszej kariery zawodowej. Reasumując, młoda i wykwalifikowana kadra, szybkość i dobra jakość świadczonych usług, miła atmosfera i życzliwi ludzie - to wszystko znajdziesz w Urzędzie Miejskim. Zapraszamy serdecznie!

Marina Transport Corporation

Marina Transport Corporation zajmuję się przewozem osób na całym terenie Los Santos. W swej stajni pojazdów mamy autobusy, taksówki i limuzynę. Oprócz przewozów osób prywatnych oferujemy transport osób na zawody i koncerty. Można również na naszych taksówkach umieścić ruchomą reklamę. Nasza siedziba znajduje się na dzielnicy Marina. Obecnie zatrudniamy kilkunastu pracowników na stanowiskach kierowcy autobusów i taksówek.

San Andreas News

San Andreas News jest publiczną rozgłośnią radiową działającą na terenie stanu San Andreas.
SAN zajmuje się emitowaniem, za pomocą radia, ważnych dla miasta wiadomości z kraju i ze świata.
Podstawowym zajęciem naszych dziennikarzy jest szukanie sensacji oraz "newsów' miejskich.
Wiadomości, prognozy pogody, wydarzenia sportowe to nie tylko nasze audycje....
Na kanale radiowym emitujemy również programy rozrywkowe !
Zapewniam Ciebie, że słuchanie naszych audycji poprawi Ci nie tylko humor ale również dowiesz się mnóstwo ciekawych informacji o Twoim mieście !

Ale radio to nie wszystko,

oferujemy również 'Gazetę Plażowicza' czyli tygodnik z ciekawymi artykułami !
W sam raz do zabrania na plażę w ciepły dzień !

Słuchaj Nas, będziesz "na bieżąco" !


Beach Cars

Beach Cars jest salonem samochodowym znajdującym się w okolicach plaży Santa Maria. Zajmuje się on sprzedażą nowych samochodów, wprost z fabryki, od samego dealera. W tym salonie na pewno zauważysz pojazd dla siebie. Posiadamy nie zwykle modele pojazdów, zaczynając od pojazdów specjalnych, min. BF Infjecton, Caddy, Bandito kończąc na pojazdach sportowych; Cheetah, Comet, Elegy, Jester, itp. Jeżeli szukasz pracy, a nie wiesz gdzie się z tym zgłosić, salon ten może zapewnić Ci pracę od zaraz ! Wystarczy, że wyślesz do nas podanie.
Obiecujemy dobrą i ciekawą rozgrywkę i Serdecznie Was Zapraszamy! Robimy to dla Was i jesteście dla Nas najważniejsi!


Strona internetowa:  -
Forum:  http://beach-life.pl/index.php
IP: Serwer rusza 30 grudnia

  Zapisane
dzidziol
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 2
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

Odpowiedz #676 : Grudzień 28, 2009, 19:36:10

Witam.
Chciałbym zaprezentować serwer Role Play "Wirtualne Życie Role Play".
Serwer Powstał Przez Administratorów:
-Iwan Lebiediew
-Sergiej Pietrov
-Marco Buccini


Serwer posiada 16 Frakcji

-SFPD
-SWAT
-NG
-SAM-ERS
-LCN
-YKZ
-RZĄD
-HA
-SN
-TAXI
-DMV
-GS
-BS
-Givers of Organs
-Kartel Narkotykowy
-Hotel Plaza
-Stacja SF.


Serwer posiada również wiele systemów które wymienie niżej:


1. Sytem aut zamieniony na SYSTEM POJAZDÓW, jest bardzo dobracowany po odpowiedniej komendzie na parkowanie, już pojazd nawet po respawnie,spawnuje sie w miejscu w którym zaparkowaliśmy.
- Możemy kupić auto, motor, łódź, helikopter a nawet samolot.
- Każde auto ma swoj bagażnik w którym możemy przechowywać Bron i Kamizelke kuloodporną, co lepsze do bagażnika możemy wrzucić porwanego gracza.
- Auto Alarm
- Możliwość kupna 3 pojazdów
- Pojazdy odpalamy komendą /silnik, nasz pojazd może mieć kaprys i może nam nie zapalić.
- Kiedy nasz pojazd bedzie dosyć uszkodzony, silnik zostaje zatarty, trzeba wezwać mechanika.
- System pojazdów posiada około 150 pojazdów do kupienia
2. System zapisu broni, każdy ma swoj neseser do którego chowa broń.
3. System zapisu notatek, każdy ma swój notes zapisuje w nim notatke, którą może dać komuś.
4. System zapisu pozycji po crashu, w momencie kiedy dostaniemy crasha, automatycznie zapisuje nam się pozycja.
9. Jedną z ciekawszych rzeczy jest Hotel Plaza. Jest to 5 gwiazdkowy hotel no i ceny też nie są niskie.
- 20 apartamentów, w tym 8 apartamentów trzy pomieszczeniowe, 12 apartamentów jednopomieszczeniowych.
- 4 piętra na każdym toaleta
- System Kluczy od pokoji, pracownik hotelu wynajmuje nam pokój dając nam klucze, klucz zapisuje się po wyjściu z gry, i mamy spawn w pokoju.
- Na parterze recepcja, restauracja i bar.
- Hotel ma wbudowaną winde na każde piętro możemy dojechać windą
10. Bezpieczeństwo
- Anty Crasher System
- Anty Cheat Money
11. Obiekty
- Wszystkie obiekty są starannie dopracowane i robione od 0.
- Każda Frakcja ma swoja Baze.
12. Frakcji jest 16: SFPD, SWAT, NG, SAM-ERS, LCN, YKZ, RZĄD, HA, SN, TAXI, DMV, GS, BS, Givers of Organs, Kartel Narkotykowy, Hotel Plaza, Stacja SF.
13. Zostały usunięte paczki dla gangów i mafi. Muszą teraz broń kupywać od dilerów.
14. System Head Shot celny strzał w głowe i gracz umiera odrazu


Zapraszamy Graczy na nasze forum internetowe www.wzrp.freeh.pl
  Zapisane
chybayoo
Kieszonkowiec
*

Skąd: jest CJ?
Respekt: 1
Wiadomości: 30
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

Odpowiedz #677 : Grudzień 28, 2009, 20:40:38

Witaj!

Chciałbym ci przedstawić nowy server RP o nazwie Life in The City, na którym znajdziesz napewno coś co ci się spodoba! Server ma zrobioną własną mape, na której znajduje się dużo organizacji publicznych, przestępczych i porządkowych. Admini pomagają bardzo często i można sobie z nimi normalnie porozmawiać jak z innymi graczami! Na serverze jest dużo wolnych miejsc liderów, a frakcje mają porządnych liderów, na których zawsze można liczyć!
Lista Liderów i frakcji:

PD - Yakashi Shino
SWAT - Tylor Cryven
DMV - BRAK
Rząd - BRAK
San News - John_Brown
The Ballas - BRAK
Grove Street Family - BRAK
Yakuza - Chen_Shui
La Cosa Nostra - Santino_Corrado

Administratorzy
Carlos Vasquez
 - Head admin
Chen Shui - Vice head admin

Server info

HostName: [RP]**Life In The City
Address:  195.2.255.234:6365
Players:  xx / 30
Ping:     xx
Mode:     ~Life In The CitY v2.0
Map:      San Andreas

Zapraszamy! Z nami spędzisz miłe chwile RP!
[/b]
  Zapisane

Piszę poprawnie po polsku[/color].

Posiadam:
GTA SA
GTA VC
GTA LCS
GTA VCS
GTA 1

będe miał
GTA 4
GTA CW
GTA 5(jeśli wyjdzie)

Nie bede miał
GTA3
GTA II
GTA GBA
GTA London
Revenant
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 7
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

Odpowiedz #678 : Grudzień 28, 2009, 20:42:06

http://grandrp.jun.pl/index.php
Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 21:18:06 wysłane przez Revenant   Zapisane
GF_Is_The Best
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Wiadomości: 22
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 1

Odpowiedz #679 : Grudzień 28, 2009, 23:32:21Witam.
Chciałbym zaprezentować serwer Role Play "Los Angeles City Live".
Na serwerze znajduje się 18 frakcji,

-LAPD
-SWAT
-NG
-SAMERS
-LCN
-YKZ
-UM
-SN
-Taxi
-DMV
-Grove Street
- Ballas
-LSV
-VLA
-SA
-Seville
-Kosciół
-Pizzeria

Posiadamy :

-Doświadczoną administrację oraz świetnego mappera
-Systemy: aut,biznesy,chorób,odpalania silnika oraz system "Nietrzeżwości" autorstwa skryptera Luci Setru ((/nowekomendy))
-Duzo ciekawych dorywczych prac
-Ciekawe obiekty
-Wypozyczalnie aut

Posiadamy również webmastera (Luca Setru , również skrypter) który od dawna szykuje nowe forum na domenie .com

Dane serwera:

HostName: PL/SK || Los Angeles City Live || 2.0
Address:  91.121.86.35:7105
Players:  x / 25 (jak zobaczymy 20/25 , podwyższamy do 50)
Ping:     79
Mode:     LACL 2.0
Map:      LACL 2.0 edited by Nick Willson

Forum: http://fotoartgallery.eu/lacl/

Serdecznie zapraszam na serwer.

Pozdrawiam Alex Bardon
  Zapisane
Strony: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 111   Do góry
  Drukuj  
 
 
Skocz do:  

Theme by m3talc0re. Modified by Jogi. Powered by SMF 1.1.1 | Modified by Joł
SMF © 2005, Simple Machines LLC


Odpowiedzialność za treść umieszczonych postów ponosi ich autor, czyli użytkownik.
Administratorzy forum nie ponoszą odpowiedzialności za treść postów umieszczonych na forum.

MySQL | PHP | XHTML | CSS
Strona wygenerowana w 0.22 sekund z 167 zapytaniami.
Back To Top