Kwiecień 24, 2014, 15:34:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Jeśli jesteś znudzony ciemnym layoutem naszego forum możesz go zmienić na nowy Oldschoolowy Layout GTASite , przypominający jeden z pierwszych na naszym forum. A zmienić go możesz w ustawieniach profilu, w linku "Opcje wyglądu forum" (pierwszy link "obecny styl").

Strony: [1] 2  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: [Tutotrial] Jak zdobyć helikopter na PSP bez używania CheatDevice? + SCREENY!!!  (Przeczytany 32366 razy)
Viarus
Kierowca
*

Respekt: 4
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

PSN ID: Viarus_PL
: Sierpień 02, 2008, 09:22:47

Witam. Nie widziałem tego sposobu ani na YT, ani na forum, ani nigdzie indziej. W tym temacie postaram się wam podać nowy sposób i wypróbowany przeze mnie jak zdobyć w helikopter w GTA LCS na PSP bez używania cheat device (spatchowana wersja Sad). Jest jednak pewien szkopuł - musimy użyć trzech kodów - ale lepsze to niż nic. Ok, przejdźmy do rzeczy -

Najpierw przygotuj sobie save przed misją 'False Idols' dla Ojca Neda. Pobierzesz go http://www.speedyshare.com/526896882.html z tego linku. Uwaga - Save działa tylko na patchowanej wersji gry w wersji europejskiej. Utworzony na GTA LCS z kolekcji platinum - obecnej wersji sprzedawanej w sklepach.

1. Najpierw przygotuj sobie samochód szybki, np ten co na zdjęciu i wpisz 2 kody: na perfekcyjne sterowanie i na jazde po wodzie. Po tym jedź do ojca Ned'a i ustaw samochód jak na zdjęciu:

2. Gdy wyjdziesz z kościoła, biegnij do auta, jedź i skręć w pierwsze lewo:

3. Gdy będziesz obok zakrętu, wciśnij klawisz klaksonu - Twój samochód skoczy:

4. Teraz jedź w tym kierunku, który jest pokazany na zdjęciu:

5. Po wczytaniu Shoreside Vale jeszcze raz skocz, naciskając strzałkę w dół:

6. Gdy bezpiecznie wylądujesz na lądzie, powinieneś w oddali zobaczyć helikopter:

7. Gdy helikopter będzie blisko Ciebie, wpisz kod, na to, że wszyscy za tobą chodzą:

8. Gdy śmigłowiec wyląduje i wysiądzie z niego kierowca - zabij go:

9. Znajdź dwóch ludzi, którzy będą za tobą chodzić:

10. Ustaw się, tak jak na zdjęciu, po prawej stronie pojazdu i przygotuj broń szturmową (AK-47 lub M4):

11. Gdy wszyscy już stoją spokojnie, idź do drzwi pilota i wciśnij trójkąt - Ty nie wsiądziesz, ale twoi towarzysze owszem:

12. Gdy twój towarzysz, który będzie wysiadał z miejsca przedniego pasażera, otworzy drzwi, będzie na zewnątrz, ale jeszcze nie zamknie drzwi, wciśnij trójkąt znowu i się oddal. Namierz helikopter automatycznie, tak jak człowieka, zwykłego, tylko pojawi się czerwony, a nie zielony znacznik i naciśnij strzałkę do dołu. Wyceluj w miejsce pasażera z przodu i zacznij strzelać, trafisz swojego towarzysza, a on będzie wyglądać tak:

13. Wciśnij trójkąt jeszcze raz, aby on wypadł:

14. Teraz możesz już wsiąść, wystartować i... oglądać Liberty City z góry:

Teraz czas na wyjaśnienia:

Kod na perfekcyjne sterowanie: L, STRZAŁKA DO GÓRY, STRZAŁKA W PRAWO, R, TRÓJKĄT, KÓŁKO, STRZAŁKA W DÓŁ, KRZYŻYK

Kod na jazdę po wodzie: KÓŁKO, KRZYŻYK, STRZAŁKA W DÓŁ, KÓŁKO, KRZYŻYK, STRZAŁKA DO GÓRY, L, L

Koda na to, że wszyscy za tobą chodzą: STRZAŁKA W DÓŁ, STRZAŁKA W DÓŁ, STRZAŁKA W DÓŁ, TRÓJKĄT, TRÓJKĄT, KÓŁKO, L, R

O co chodzi ze spatchowaną wersją? Świerza, popremierowa gra Grand Theft Auto: Liberty City Stories, umożliwiała na tamte czasy, gdy softy od PSP były niedopracowane, zejść na niższy soft, dzięki któremu można było zainstalować bezpiecznie soft nieoficjalny tj. taki, który umożliwiał granie np. w kopie zapasowe gier (dosłownie: pirackie), a także wiele innych rzeczy, których nie wyprodukowała firma Sony. Po pewnym czasie firma Rockstar Games wypuściła grę z patchem, który uniemożliwiał już zejście na niższy soft. Jednak zanim to się stało, Edison Carter, twórca programu CheatDevice, napisał go w ten sposób, że aplikacja używa błędu w grze, który został załatany w późniejszych wersjach i dlatego w nowszych elceesach nie ma możliwości użycia aplikacji CheatDevice.

W misji "Calm before storm" też można wsiąść do helikoptera. Dlaczego więc opisałem poradnik, w którym trzeba się trochę natrudzić? Z dwóch powodów:
1. W wyżej wspomnianej misji, można, owszem polatać helikopterem, jednak znika on, jeśli wylecimy za pewien obszar, obszar ten ma bardzo małą powierzchnie, tak więc możemy lecieć minute i zaraz mamy znane "Mission Failed!"
2. Na Wyspie Stauton, garaż jest o tyle duży, że można schować w nim helikopter tak, aby móc go potem wypchnąć innym autem i latać nim po późniejszych misjach.

Copyright (C) 2008 Viarus
ZABRANIAM KOPIOWANIA CAŁOŚCI, ZDJĘĆ, LUB FRAGMENTÓW PORADNIKA!!!

Sterowanie:
Krzyżyk - wznoszenie
Kwadrat - opadanie
(podczas lotu) Gałka analogowa do przodu - pochylenie do przodu i lot do przodu
(podczas lotu) Gałka analogowa do tyłu - pochylenie do tyłu i lot do tyłu
(podczas lotu) L + gałka analogowa w lewo - obrót w lewo
(podczas lotu) L + gałka analogowa w prawo - obrót w prawo
Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2014, 01:48:45 wysłane przez Viarus   Zapisane

Forum.GTASite.pl
« : Sierpień 02, 2008, 09:22:47 »

Maqs
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0

Odpowiedz #1 : Sierpień 04, 2008, 15:54:59

Toś się rozpisał... Gdybym mógł dal bym respekt.
Wprawdzie na necie są filmiki z różnymi sposobami (to nie jedyny), ale ładnie i składnie to opisałeś. Wcześniej z filmów w ogóle nie wiedziałem jak ci ludzie to robią.

Viarus
Kierowca
*

Odpowiedz #2 : Sierpień 16, 2008, 21:09:41

Poradnik został całkowicie zmodyfikowany. Teraz wszystko jest opisane krok, po kroku, raze ze screenami. Zachęcam do czytania i komentowania Smile

Ares
Chłopiec na posyłki
*

Respekt: 24

Odpowiedz #3 : Sierpień 16, 2008, 21:20:08

bardzo fajny poradnik i wielu osobom sie pewnie przyda Smile tylko mysle ze żeby to zrobić nie trzeba przechodzić tej misji ;]]
drake
Przyjaciel
*

Respekt: 32
Pochwał: 2

Odpowiedz #4 : Sierpień 16, 2008, 22:04:43

dzieki - akurat mam lcs z usa + psp z 3.71M33-2, wiec niestety cheatdevice mi nie dzialal, musze przyznac ze skorzystam z tego sposobu, mam jednak prosbe, czy moglbys dac moze save przed ta misja? przeszedlem swoje lcs na 100% i nie chce mi sie od nowa do tej misji robic Razz
Viarus
Kierowca
*

Odpowiedz #5 : Sierpień 16, 2008, 22:16:05

drake, bardzo mi przykro, ale ja mam GTA w wersji Europejskiej, więc sejwy z wersji europejskiej nie bedą chodzić, na tej z USA. Lecz ty masz nawet lepiej! Na każdym GTA z USA i sofcie M33 chodzi Cheat Device, a pozatym ściągnij sejw, który adres jest na końcu tego filmu: http://pl.youtube.com/watch?v=5ixwtD_1MFQ&feature=related . Wszystko jest opisane w filmiku, a adres do pobrania jest na końcu Wink

Aha, podałem link do downloadu sejwa, zaraz na początku tutriala Razz
Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2008, 22:20:01 wysłane przez Paradajk   Zapisane

aerO^
Chłopiec na posyłki
*

Respekt: 3

PSN ID: aeeroO
Odpowiedz #6 : Sierpień 28, 2008, 00:35:46

Bardzo fajny temacik proponuję przykleić ;] A nie dało by się jakoś bez kodów jakiś sposób może znacie ? :< Bo za kodami nie przepadam za bardzo.

[/url]
Othello
Członek gangu
*

Respekt: 58
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 2
Użytkownik jest zbanowany

Odpowiedz #7 : Sierpień 28, 2008, 06:48:49

Fajnie to wymyśliłeś i dobrze to rozpisałeś, szkoda tylko, że to jest z użyciem kodów Neutral
Viarus
Kierowca
*

Odpowiedz #8 : Sierpień 28, 2008, 08:30:44

No, nie można mieć wszystkiego. Ale tu oszukujemy R*. Pamiętacie drugą misje dla kościoła? Tam też latał helikopter nad ziemią, i trzeba go było zestrzelić. W nim siedział pilot. Gdy strzeliłem do niego ze znajperki, żeby wypadl, to wiecie co się stało? Wybuchł! R* za wszelką cenę nie chciał, abyśmy mieli helikopter w tej grze. Nie wiem tylko czemu -.-

Othello
Członek gangu
*

Respekt: 58
Pochwał: 4

Odpowiedz #9 : Sierpień 28, 2008, 08:35:18

Bo akcja dzieje się jeszcze przed tą z "trójki", a tam też nie można bylo latać helikopterami [?]...

@Down
Jakbym grał w te wersje konsolowe, to bym wiedział. I tak masz ode  mnie respa Wink
Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2008, 10:18:59 wysłane przez Othello   Zapisane
Viarus
Kierowca
*

Odpowiedz #10 : Sierpień 28, 2008, 08:53:15

Lol, w Vice City też nie ma poduszkowca, nie ma samolotu podobnego do stunt plane z GTA San Andreas a w Vice City Stories są. W GTA VCS helikopter policyjny jest koloru piaskowego - w VC jest koloru zielonego.

DawidPL69
Chłopiec na posyłki
*

Odpowiedz #11 : Czerwiec 16, 2009, 16:01:06

Ładnie wykonane.

Autor tego postu otrzymał ostrzeżenie.

songohan31
Chłopiec na posyłki
*

Respekt: 1
Ostrzeżeń: 1

Odpowiedz #12 : Czerwiec 17, 2009, 14:24:14

widziałem na pspoland już dawno temu ale wiem że twój bo nick pamiętam ;] super poradnik sam z niego skorzystałem i bez zawodu

Robię grafikę za diamenty. Pisz na GG lub PW
[PSBY]Eliert[BW]
Kieszonkowiec
*

Odpowiedz #13 : Wrzesień 08, 2009, 13:04:39

Eeee... Admin usuń mojego posta bo zauważyłem że odkop, a warna nie chcę, Wink

78.131.152.109:7110 - Super Serwer SAMP ;]. Przed wejściem przed nickiem wpiszcie [YS] ;]
Tanvage
Master of Disaster
Moderator
*

Respekt: 18
tanvage
Xbox Live: MrTanvage
Odpowiedz #14 : Wrzesień 08, 2009, 21:47:15

Eeee... Admin usuń mojego posta bo zauważyłem że odkop, a warna nie chcę, Wink
luz, napisz co chcesz, to są i tak mało uczęszczane działy a ja się cieszę gdy ktoś w nich pisze Wink

Coś się kończy, coś się zaczyna.
[PSBY]Eliert[BW]
Kieszonkowiec
*

Odpowiedz #15 : Wrzesień 09, 2009, 16:13:47

Dobra to jade na maxa kto rzadzi ligówka gtasite? (serwer)

78.131.152.109:7110 - Super Serwer SAMP ;]. Przed wejściem przed nickiem wpiszcie [YS] ;]
hubix98
Kierowca
*

Odpowiedz #16 : Wrzesień 09, 2009, 18:01:15

Chyba fajnie jest se polatać helikopterem po LC. A tak ogólnie fajny pomysł

bugs14
Kieszonkowiec
*

Odpowiedz #17 : Grudzień 19, 2009, 07:42:09

A mógłby ktoś zrobić RE-UP tego save'a?
Pisze, że jest usunięty, a nie chce od nowa całej gry przechodzić Razz
xgdw11
Członek gangu
*

Respekt: 5

Odpowiedz #18 : Grudzień 19, 2009, 08:19:23

Super poradnik!Na pewno skorzystam.Sam to wymyśliłeś?Dostajesz respekt Smile.

PS.Zero odkopu!

91.204.162.80:5566 - Zapraszam!

Strona główna | Regulamin | FAQ
czachamacha
Kieszonkowiec
*

Odpowiedz #19 : Lipiec 04, 2010, 15:23:12

na jakiej wyspie jest kościół i jak mieć tą misje
Strony: [1] 2  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Theme by m3talc0re. Modified by Jogi. Powered by SMF 1.1.1 | Modified by Joł
SMF © 2005, Simple Machines LLC

Odpowiedzialność za treść umieszczonych postów ponosi ich autor, czyli użytkownik.
Administratorzy forum nie ponoszą odpowiedzialności za treść postów umieszczonych na forum.

MySQL | PHP | XHTML | CSS
Strona wygenerowana w 0.158 sekund z 172 zapytaniami.
Back To Top