Październik 02, 2014, 08:22:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Jeśli masz jakiś problem, najpierw użyj wyszukiwarki, a potem twórz nowe tematy! W wielu przypadkach, ktoś już poruszał podobny problem do twojego i uzyskał tam odpowiedź.

Strony: 1 2 [Wszystkie]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Grand Theft Auto Polska by lostek815  (Przeczytany 4377 razy)
Chester_815
Gość
: Wrzesień 27, 2010, 22:01:42

Witam. Przedstawiam Wam moją pierwszą okładkę do GTA. Programy jakich używałem to: Picasa i Photoshop  Mr. Green

Oceniajcie, komentujcie! Very Happy Pozdrawiam Wink
Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 22:17:02 wysłane przez lostek815   Zapisane
Forum.GTASite.pl
« : Wrzesień 27, 2010, 22:01:42 »

Ceran
Rodzina Leone
*

Respekt: 37
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0
cerciu
Xbox Live: Ceranzuo
Odpowiedz #1 : Wrzesień 27, 2010, 22:07:07

Jak na pierwszą to 2+/10.

Chester_815
Gość
Odpowiedz #2 : Wrzesień 27, 2010, 22:12:04

Czemu tak słabo? Zadbałem o każdy szczegół: logo Rockstar, kategorie wiekową i GFWL. Uważam, że trochę przesadziłeś z oceną. okładkę oceniali na 1/10 i, że niby moja zasługuje tylko na jedną ocenę wyżej z plusem? Rolling Eyes

Mam nadzieję, że wypowie się tu jeszcze ktoś, kto potrafi oceniać bardziej kompetentnie. W tym dziale jest dużo okładek. Na jednej są same kwadratowe obrazki ewidentnie wklejane w Paincie i znaczki, których normalnie nie ma na okładce, a oceny są po 9/10...
Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 22:16:34 wysłane przez lostek815   Zapisane
Ceran
Rodzina Leone
*

cerciu
Xbox Live: Ceranzuo
Odpowiedz #3 : Wrzesień 27, 2010, 22:14:20

słaby humor,słaba jakość, brak obrysu przy grand theft auto... nie każdy obrazek oddziela kreska.

Chester_815
Gość
Odpowiedz #4 : Wrzesień 27, 2010, 22:22:13

słaby humor
Chyba raczej brak... poczucia humoru z Twojej strony. Ciekaw jestem co Cię śmieszy.
słaba jakość
Co jest słabej jakości?
brak obrysu przy grand theft auto
Jak brak? Może mi powiesz, że nie ma czarnego obrysu? Nie sugerowałem się dokładnie okładką z GTA IV jakbyś tak chciał wiedzieć. Wziąłem stamtąd jedynie GFWL. Nie muszę mieć dwóch obrysów jak tam. W SA jest tylko czarny obrys, lol. Za bardzo się szczegółów czepiasz.
robi
Kifflom!
Redaktor
*

Respekt: 153
Pochwał: 1
robi029
Xbox Live: robi29
PSN ID: robi029
Odpowiedz #5 : Wrzesień 27, 2010, 22:23:51

Jak na pierwszą to 5/10. Trochę słabo, daj coś na wzór GTA, czyli heli w lewym górnym rogu, jakiś pościg na dole, o to chodzi. Wink

Chester_815
Gość
Odpowiedz #6 : Wrzesień 27, 2010, 22:32:14

Trochę słabo, daj coś na wzór GTA, czyli heli w lewym górnym rogu, jakiś pościg na dole, o to chodzi.
Dałem samochód zamiast pościgu, pociąg zamiast helikoptera bo to w końcu Polska. Co częściej widujesz? Śmigłowiec czy pociąg? xD Po prawej na dole dałem typa bo na okładkach zazwyczaj jest jakiś gangsta z bronią i ogólnie tam gdzie na okładkach ludzie to dałem ludzi, także myślę, że nie jest źle Very Happy Trzeba po prostu poszukać bardziej tych powiązań i zwrócić też uwagę, że to właśnie Polska i nie wszystko może być tak samo Razz

Dzięki za ocenę robi!  Smile
sensu
Kieszonkowiec
*

Respekt: 3
Ostrzeżeń: 1

Xbox Live: HornShiBBy
Odpowiedz #7 : Wrzesień 27, 2010, 22:38:28

Jak już pisałem na shoutboxie, powieszę ją sobie na ścianie bo troszeczkę pusto na niej jest ;] Dam ci mocne 8/10. Powodzenia w następnych produkcjach !
robi
Kifflom!
Redaktor
*

Respekt: 153
robi029
Xbox Live: robi29
PSN ID: robi029
Odpowiedz #8 : Wrzesień 27, 2010, 22:44:01

pociąg zamiast helikoptera bo to w końcu Polska. Co częściej widujesz? Śmigłowiec czy pociąg?

Najczęściej to samoloty i heli, bo tu często latają, co z tego, że mieszkam z 500m od torów to i tak słychać, a nie widać, pociągi bardzo rzadko. Razz

Frank Sinatra
Kierowca
*

Respekt: 8
centurionianin
Odpowiedz #9 : Wrzesień 28, 2010, 07:36:36

Czemu tak słabo? Zadbałem o każdy szczegół: logo Rockstar, kategorie wiekową i GFWL. Uważam, że trochę przesadziłeś z oceną. okładkę oceniali na 1/10 i, że niby moja zasługuje tylko na jedną ocenę wyżej z plusem? Rolling Eyes

Mam nadzieję, że wypowie się tu jeszcze ktoś, kto potrafi oceniać bardziej kompetentnie. W tym dziale jest dużo okładek. Na jednej są same kwadratowe obrazki ewidentnie wklejane w Paincie i znaczki, których normalnie nie ma na okładce, a oceny są po 9/10...
Jak chcesz coś tu zamieszczać, to umiej przyjąć krytykę. Człowiekowi się nie spodobało, a ty od razu na niego z pianą w ustach lecisz, i wytykasz co za głupoty pisze.

Ale żeby nie było offtopu, za prace 4/10

grandtheftautowiec
Egzekutor
*

Respekt: 92

Odpowiedz #10 : Wrzesień 28, 2010, 08:11:56

Jeżeli coś tu zasługuje na podniesienie oceny z 1/10 to ten pasek na górze z "PC games". Humoru tu za wiele nie uświadczymy, ot losowe obrazki wyjęte z kontekstu. Za mały stroke w napisie Grand Theft Auto, napis "Polska" wygląda jak wycięty z painta po zalaniu tła białą farbą Laughing. Brak jakiegokolwiek skomiksowania obrazków a - jakbyś nie zauważył - wszystkie okładki GTA mają styl komiksowy. Jeśli tego nie umiesz to odpuść sobie publikacje i idź do tutoriali.

2/10 za w/w napis PC games i fakt, że zachciało ci się niektóre obrazki (nie wszystkie) oddzielać kreskami. I polecam dorosnąć do konstruktywnej krytyki.

Chyba raczej brak... poczucia humoru z Twojej strony. Ciekaw jestem co Cię śmieszy.
"Jestem hardkorem", typ pokazujący fucka czy wykolejenie pociągu jest śmieszne? Zajebisty z ciebie śmieszek widzę, "ale urrrwał", co?

Pedriux
Batman Los Santos
Rodzina Leone
*

Respekt: 73

Odpowiedz #11 : Wrzesień 28, 2010, 08:57:00

Wybacz, ale taką okładke byłbym w stanie zrobić w 5 minut z zamkniętymi oczami i odrąbanymi kończynami..
Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 11:15:14 wysłane przez Pedriux   Zapisane

Sturm
Chłopiec na posyłki
*

Respekt: 2
sturmeg0
Xbox Live: Samehanda
Odpowiedz #12 : Wrzesień 28, 2010, 11:04:11

Siadaj! 2-
Okropne...
Puma
Apexi
*

Odpowiedz #13 : Wrzesień 28, 2010, 14:28:07

słaby humor
Każdy ma inne poczucie humoru, coś co wg. Ciebie jest śmieszne dla kogoś może byc żałosne.

Co jest słabej jakości?
Wykonanie.

Świetna to ona nie jest, nawet nie dobra. Ale bywały gorsze, więc 3/10.

D R O P D E A D
Friss
Yakuza
*

Respekt: 48

PSN ID: FrissPL
Odpowiedz #14 : Wrzesień 28, 2010, 15:31:31

3+/10. Nic specjalnego.
BartekGTA
Egzekutor
*

Respekt: 21

PSN ID: Bartek-MP
Odpowiedz #15 : Wrzesień 28, 2010, 16:47:03

Naciągnięte 2/10. Obrazki nie pasują do GTA. Ogólnie wykonanie niezbyt widowiskowe.
Chester_815
Gość
Odpowiedz #16 : Wrzesień 28, 2010, 18:55:18

"Jestem hardkorem", typ pokazujący fucka czy wykolejenie pociągu jest śmieszne? Zajebisty z ciebie śmieszek widzę, "ale urrrwał", co?
Lol, a czy na okładkach GTA jest coś śmiesznego? Nie. Humor polega na robieniu parodii okładki przecież właśnie. Co ci tam miałem sceny z kabaretu wstawić czy może obrazki z komixów? Dałem zdjęcia pokazujące w skrócie nasz "piękny" kraj, czyli sytuacje, które idealnie opisują Polskę.
Jak chcesz coś tu zamieszczać, to umiej przyjąć krytykę. Człowiekowi się nie spodobało, a ty od razu na niego z pianą w ustach lecisz, i wytykasz co za głupoty pisze.
Krytykę umiem przyjąć, tylko, że on ograniczył się do wystawienia oceny bez napisania niczego i dopiero jak się upomniałem to napisał coś. Przecież nikogo innego się nie czepiam oceny bo każdy z Was coś piszę konkretnego, a nie jak on.
Wybacz, ale taką okładke byłbym w stanie zrobić w 5 minut z zamkniętymi oczami i odrąbanymi kończynami..
To zrób, ale nagraj mi to kamerą. Już wiem czemu niektórym się nie podoba bo mając takie "poczucie humoru" jak Ty pisząc to zdanie no to sorry Razz

Dodane: Wrzesień 28, 2010, 18:47:52 pm

napis "Polska" wygląda jak wycięty z painta po zalaniu tła białą farbą
Hahaha, Ty to jesteś zabawny. Zacznijmy od tego, że w napisie "Polska" nie ma nic białego i po drugie, jakbyś nie wiedział to taka czcionka jest, ale skąd możesz to wiedzieć. Pewnie Ty masz tylko Ariala i Times New Roman w swoim Notatniku Razz

I jeszcze jedno. Nie każdy obrazek oddziela kreska bo gdybym pomniejszył to wtedy by było za dużo czarnego miejsca, a przecież nie będę zdjęcia nieregularnie rozciągał bo wtedy wyszłoby brzydkie...
Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 18:57:53 wysłane przez lostek815   Zapisane
Pedriux
Batman Los Santos
Rodzina Leone
*

Respekt: 73

Odpowiedz #17 : Wrzesień 28, 2010, 19:46:54

Krytykę umiem przyjąć, tylko, że on ograniczył się do wystawienia oceny bez napisania niczego i dopiero jak się upomniałem to napisał coś. Przecież nikogo innego się nie czepiam oceny bo każdy z Was coś piszę konkretnego, a nie jak on.

Wybacz, ale żeby ocenić tą prace nie trzeba pisać elaboratu, bo każdy widzi jaka ona jest. A przy okazji - co do tego wszystkiego ma moje poczucie humoru? Przecież sam chciałeś czegoś bardziej konstruktywnego niż "1/10".

Hahaha, Ty to jesteś zabawny. Zacznijmy od tego, że w napisie "Polska" nie ma nic białego i po drugie, jakbyś nie wiedział to taka czcionka jest, ale skąd możesz to wiedzieć. Pewnie Ty masz tylko Ariala i Times New Roman w swoim Notatniku Razz

On miał na myśli raczej to, że daremną czcionke wybrałeś.

Chester_815
Gość
Odpowiedz #18 : Wrzesień 28, 2010, 21:46:18

No czcionka miała być właśnie taka, jak to nazwałeś "badziewna" bo w końcu mowa o Polsce, prawda? Ale widzę nie wszyscy potrafią załapać o co chodzi. Jakbym zrobił animowane obrazki na których byłyby sportowe samochody, ładne laski i faceci z bronią to byłaby to okładka, którą mógłbym zatytułować "GTA V", a ja robiłem parodię. Celowo jest zrobiona tak jak jest bo jaka okładka taki kraj. Animowane obrazki są np. tu: http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=68825.0 bo tam okładka jest robiona do gry, a nie jest okładką parodiującą...

A tak btw. to robiłem tą okładkę z nudów, a nie, żeby dostać za nią nagrodę. Postanowiłem zrobić to na odpieprz bo większość rzeczy w Polsce tak właśnie się robi.
Zielony
Apexi
*

Respekt: 2

Odpowiedz #19 : Wrzesień 29, 2010, 13:22:29

No czcionka miała być właśnie taka, jak to nazwałeś "badziewna" bo w końcu mowa o Polsce, prawda? Ale widzę nie wszyscy potrafią załapać o co chodzi. Jakbym zrobił animowane obrazki na których byłyby sportowe samochody, ładne laski i faceci z bronią to byłaby to okładka, którą mógłbym zatytułować "GTA V", a ja robiłem parodię. Celowo jest zrobiona tak jak jest bo jaka okładka taki kraj. Animowane obrazki są np. tu: http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=68825.0 bo tam okładka jest robiona do gry, a nie jest okładką parodiującą...

A tak btw. to robiłem tą okładkę z nudów, a nie, żeby dostać za nią nagrodę. Postanowiłem zrobić to na odpieprz bo większość rzeczy w Polsce tak właśnie się robi.

Brawo Smile +1 co to okładki dam ci 3/10 jest słaba nawet jak na parodie Smile

"Ciemność się zbliża... ogarnia mnie mrok... ale wciąż go widzę.."

Sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą ta?
Frank Sinatra
Kierowca
*

centurionianin
Odpowiedz #20 : Wrzesień 30, 2010, 20:39:12

Postanowiłem zrobić to na odpieprz bo większość rzeczy w Polsce tak właśnie się robi.

Nie tłumacz się, bo jedynie się pogrążasz.

Humor w tym by był OVER 9000 lepszy, gdybyś zamiast rysunkowych postaci/momentów umieszczonych na Coverze GTA IV, zamieścił odpowiedniki typowo polskie.

Chester_815
Gość
Odpowiedz #21 : Wrzesień 30, 2010, 21:26:33

Nie tłumacz się, bo jedynie się pogrążasz.
Tia... tłumaczę się, ale fajnie  Laughing Jakbyś nie zauważył to po prostu odpisuję, a nie tłumaczę się.

Humor w tym by był OVER 9000 lepszy, gdybyś zamiast rysunkowych postaci/momentów umieszczonych na Coverze GTA IV, zamieścił odpowiedniki typowo polskie.
Eee...? Co? Jak zamiast rysunkowych skoro nie dałem rysunkowych i jak odpowiedniki polskie? Miałem Ci podobnego Polaka do Niko poszukać? Zresztą masz przecież odpowiedniki, np. zamiast sportowego wozu dałem malucha... Chyba najlepszy polski odpowiednik.

@down
Nie, nie chcę się kłócić na pw, lol. Swoją drogą trochę dziecinna propozycja Razz "Jak chcesz się kłócić to na pw"  Laughing Może od razu rzucisz mnie kredką, samochodzikiem lub inną swoją zabawką?  Rolling Eyes
Ostatnia zmiana: Październik 01, 2010, 14:32:19 wysłane przez lostek815   Zapisane
Frank Sinatra
Kierowca
*

centurionianin
Odpowiedz #22 : Październik 01, 2010, 07:48:02

Jak chcesz robić rzeczy na "odpieprz się" to po prostu nie zamieszczaj tu takiego badziewia.

Ta rozmowa przeradza się w kłótnię, jeśli chcesz kontynuować to pisz na PW. Nie róbmy burdelu w temacie.

Adrianos
Chłopiec na posyłki
*

Respekt: 5

Odpowiedz #23 : Październik 02, 2010, 11:28:37

1/10 lipa. Przedszkolak lepiej by zrobił okładkę kredkami i farbkami.

NewYorkCity
Członek gangu
*

Respekt: 6
Ostrzeżeń: 4
Użytkownik jest zbanowany

Odpowiedz #24 : Październik 12, 2010, 16:04:53

(kliknij, aby pokazać/schować)
Spójrz choćby na okładkę wyżej. Posumujmy różnice:
-Dziwne logo GTA na Twojej okładce.
-Zwykłe zdjęcia zamiast tych "rysunkowych".

Dalej nie będę wymieniał.
Nie najgorsze to: 6,5/10.

Ulubione emoty: Smile Confused Laughing.
Strony: 1 2 [Wszystkie]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Theme by m3talc0re. Modified by Jogi. Powered by SMF 1.1.1 | Modified by Joł
SMF © 2005, Simple Machines LLC

Odpowiedzialność za treść umieszczonych postów ponosi ich autor, czyli użytkownik.
Administratorzy forum nie ponoszą odpowiedzialności za treść postów umieszczonych na forum.

MySQL | PHP | XHTML | CSS
Strona wygenerowana w 0.159 sekund z 208 zapytaniami.
Back To Top