Lipiec 29, 2014, 07:38:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: GTASite.pl to wielka społeczność, na którą składa się nie tylko strona oraz forum. To również grupy dla graczy, na takich platformach jak Rockstar Games Social Club, Xfire czy SteamCommunity. Natomiast w wolnej chwili możecie śledzić nas w serwisach YouTube, Twitter oraz Facebook. Bądźcie na bieżąco!

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak zainstalować GTA IV na Windows 8 Release Preview?  (Przeczytany 25370 razy)
09stachu92
Cywil
*

Respekt: 0
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

: Czerwiec 27, 2012, 16:14:56

Jak w temacie.
Mam oryginalną wersję płytową GTA IV PC. Po standartowym zainstalowaniu, gra się nie uruchamia. ;( Jak zmienię na tryb zgodności z Windows 7, albo xp (sp3) wyskakuje błąd SecuLauncher. Evil or Very Mad
(nie zamierzam zmieniać systemu)
Forum.GTASite.pl
« : Czerwiec 27, 2012, 16:14:56 »

BIGJacob
Ojciec Chrzestny
*

Respekt: 31
Ostrzeżeń: 1

Odpowiedz #1 : Czerwiec 27, 2012, 23:51:31

GTA z Importu?
Wgrywałeś jakiegoś Crack'a/NO-DVD?
Quejki.
Egzekutor
*

Respekt: 22
quejki
Xbox Live: Quejkii
Odpowiedz #2 : Czerwiec 28, 2012, 10:02:48

Obecnie nie uruchomisz GTA IV na W8. Niestety.

perek8748
Kieszonkowiec
*

Użytkownik jest zbanowany

Odpowiedz #3 : Sierpień 25, 2012, 21:26:37

Ja w ogóle nie polecam W8 bo to straszne co oni narobili. Polecam starego poczciwca czyli XP ,lub oczywiście najlepszy W7.

Na :
addons-city.info - marcin9
wedlugrwwmod.ugu.pl - marcin9
-modsy.pl - perek8748
SAMP : HARDKOTNA100
VCMP : Marcin9
Piszę poprawnie po polsku.Pomogłem?Daj respa.
bleze
Kieszonkowiec
*

Odpowiedz #4 : Październik 10, 2012, 19:36:08

czy komuś już udało się zagrać w GTA IV na Windows 8? Na początku przed instalacją było jakies ostrzeżenie o niezgodności, zignorowałem  to, gra się zainstalowała ale teraz kiedy klikam PLAY w Social Club to czekam czekam i nic się nie dzieje.
elMarco
Capo
*

Respekt: 60

Odpowiedz #5 : Październik 11, 2012, 15:25:02

Ja na luziku gram w EFLC, ale nie wiem jak to dokładnie jest z IV.
Według mnie powinno pójść.
bleze
Kieszonkowiec
*

Odpowiedz #6 : Październik 12, 2012, 12:51:35

problem z GTA IV na Windows 8 rozwiązany. Przy pojawieniu się komunikatu o niezgodności (przed instalacją) trzeba kliknąć wyszukaj rozwiązania w trybie online i dalej postępować jak jest napisane.
archy;c
Cywil
*

Odpowiedz #7 : Listopad 04, 2012, 23:33:57

Witam, mam problem identyczny jak powyższy. Posiadam oryginalne gta IV wraz z EFLC i niestety ani jedno ani drugie nie chce odpalić. Przy instalacji wyskakuje komunikat o niezgodności jednak kliknięcie poszukiwania rozwiązania w trybie online nie daje żadnego rezultatu(coś się niby ładuje jednak okienko powraca do pierwotnego stanu nic wcześniej nie wyświetlając nowego). Jeżeli zainstaluję grę ignorując ten komunikat to po odpaleniu social club i wciśnięciu PLAY wyskakuje czarne okienko,które natychmiast się zamyka bez wyświetlenia żadnego komunikatu. Próbowałem instalować grę we wszystkich trybach zgodności, tak samo próbowałem także z jej odpaleniem. Patche także nie przynoszą żadnego efektu. Przeszukałem także google w poszukiwaniu rozwiązania tego problemu lecz niestety bez skutku. Spotkał się może ktoś jeszcze z tym problemem i wie jak się z nim uporać?
stronyskuteczne.pl
Cywil
*

Odpowiedz #8 : Listopad 16, 2012, 15:01:16

Witam,

znam rozwiązanie tego problemu (przed chwilą udało mi się uruchomić grę na w8).

Najważniejsza rzecz: Wchodzisz w dodaj/usuń programy i usuwasz z komputera Microsoft Games for Windows Live, a następnie tutaj: http://www.xbox.com/en-US/live/pc/downloadclient pobierasz nową wersję i ją instalujesz.

Nie wiem na ile jest to istotne, ale grę wcześniej zainstalowałem w trybie zgodności Windows XP (service pack 3). Aby to zrobić, wkładasz płytę i nie uruchamiasz autostartu. Wchodzisz w eksploratora windows i eksplorujesz płytę. Klikasz prawym na plik autorun.exe - właściwości - zgodność i zaznaczasz "uruchom w trybie zgodności Windows XP (service pack 3). Następnie uruchamiasz ten plik. Mi wyskoczyły jakieś chińskie literki, ale na dole są 2 przyciski - kliknij lewy. Pomijaj wszelkie okienka pomocy windowsa - wszędzie klikaj, żeby zainstalował mimo to.

Najpierw wykonałem instalację gry, później odinstalowałem games for windows live a później zainstalowałem nowy i w końcu się udało.

Pozdrawiam!
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Theme by m3talc0re. Modified by Jogi. Powered by SMF 1.1.1 | Modified by Joł
SMF © 2005, Simple Machines LLC

Odpowiedzialność za treść umieszczonych postów ponosi ich autor, czyli użytkownik.
Administratorzy forum nie ponoszą odpowiedzialności za treść postów umieszczonych na forum.

MySQL | PHP | XHTML | CSS
Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 89 zapytaniami.
Back To Top