Wrzesień 30, 2014, 13:46:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Jeśli jesteś nowy, zapoznaj się z regulaminem forum oraz FAQ forum.

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak poderwac laske w Gta SA  (Przeczytany 12428 razy)
Mayer
Kieszonkowiec
*

Respekt: 0
Pochwał: 0
Ostrzeżeń: 0

: Luty 23, 2005, 15:23:28

Chciałem poderwac dziewczyne taka jak np: w szkole samochodowej w San Fereiro i nie moge  Crying or Very sad  nie chodzi  mu tu o  latarnice  Cool  

Przeszedłem całe gta i mi sie nudzi a jak bym wyrwał jakas laske to miał bym zajecie  Very Happy   Surprised  Laughing  Wink

HELP ME
Forum.GTASite.pl
« : Luty 23, 2005, 15:23:28 »

zsrrborys
Gość
Odpowiedz #1 : Luty 23, 2005, 15:26:03

zeby wyrwac laske w szkole jazdy musisz troszeczke przytyc, ale w LS masz juz jedna, wyniosles ja z plonacego budynku, na mapie znaczek serca
typool
Gość
Odpowiedz #2 : Luty 23, 2005, 15:26:11

Nie wiesz jak sie do tego zabrac najlepiej zapros ją do kawiarni a potem sproboj zatańczyć
Mayer
Kieszonkowiec
*

Odpowiedz #3 : Luty 23, 2005, 16:10:04

Ale jak mam ja zaprosic do kina czy na obiad. Znalazłem jakas dziewczyne gdzies na wsi. Ona zajmuje sie strzelaniem z broni, potchodze do niej i słysze tekst co jem na sniadanie a reszta lasek mnie zuciła  Twisted Evil
Patricius
Słodki jak Mars
Przyjaciel
*

Respekt: 2

Odpowiedz #4 : Luty 23, 2005, 17:20:14

musisz byc troche najedzony. Ona sie nie zajmuje w pelni strzelaniem, tylko jest policjantka. Jeszcze jedna mozesz znalesc w san fierro. Jak bedziesz chcial wiedziec gdzie to napisz na shoutboxie.
Redm@n
Kieszonkowiec
*

Respekt: 1

Odpowiedz #5 : Luty 23, 2005, 18:22:34

U mnie poskutkowalo przytycie Twisted Evil
Colin84
Kieszonkowiec
*

Odpowiedz #6 : Luty 23, 2005, 19:00:19

Preferencje panienek:

Dennis i Millie "zdobywacie" w trakcie misji wiec nie sa zbyt wybredne.  Very Happy

Michelle - ta z driving school lubi kolesi przy kosci ( ok 50% tluszczyku ) i dosc wysoki sex appeal.

Helena - pani adwokat, w Blueberry strzela sobie na dachu lubi dosc chudych, malo napakowanych z wysokim sex appealem.

Katie - pielegniarka z SF, cwiczy joge na skraju pola golfowego zaraz obok silowni, lubi napakowanych ( ok 75% muscle ) z wysokim sex appealem.

Barbara - policjantka z El Quebrados, lubi kolesi przy kosci ( ok 50% fat ) z wysokim sex appealem.

Nic tylko podrywac  Very Happy   Very Happy   Very Happy   Very Happy   Very Happy
mic
Kieszonkowiec
*

Odpowiedz #7 : Luty 23, 2005, 20:13:48

Barbara - policjantka z El Quebrados, lubi kolesi przy kosci ( ok 50% fat ) z wysokim sex appealem.
 a wcale ze nie ja mam muscle na 100% i moze 5% fat a je wyrwałem  Wink
Colin84
Kieszonkowiec
*

Odpowiedz #8 : Luty 23, 2005, 20:27:23

No to moze miales buga  Very Happy Ja musialem troche nabrac tluszczyku zeby wychaczyc  Very Happy
typool
Gość
Odpowiedz #9 : Luty 24, 2005, 12:14:07

Ej to że micowi sie udalo to nie oznaczas że ma buga. Poprostu te dziewczyny to nie roboty i mają pewien zakres tolerancji. Skoro nie był odpowiednio tlusty to widocznie nadrabiał innymi cechami moze seksapil albo fryzura nie wiem ale to napewno nie był bug Cool
Mayer
Kieszonkowiec
*

Odpowiedz #10 : Luty 24, 2005, 13:15:48

No i problem sie rozwiązał Mr. Green
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Theme by m3talc0re. Modified by Jogi. Powered by SMF 1.1.1 | Modified by Joł
SMF © 2005, Simple Machines LLC

Odpowiedzialność za treść umieszczonych postów ponosi ich autor, czyli użytkownik.
Administratorzy forum nie ponoszą odpowiedzialności za treść postów umieszczonych na forum.

MySQL | PHP | XHTML | CSS
Strona wygenerowana w 0.147 sekund z 105 zapytaniami.
Back To Top